czkupon.com
Czkupon Czkupon 11teamsports Slevový kód

11teamsports Slevový kód a kód kupónu Září 2022

Všechny kupóny byly nedávno aktualizovány a 70% úspory pro vás nyní. Ušetřete ještě více s 15 nabídkami 11teamsports Slevový kód a Slevové kódy Můžete také zkontrolovat Doprava Zdarma + Sleva Až 30 % | B2bpartner a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

Pokračujte 11teamsports.cz
  • Všechno 15
  • Slevu 15

11teamsports FAQ

11teamsports nabízí dopravu zdarma?

11teamsports poskytuje dopravu zdarma a k dosažení 1051 korun potřebuje pouze vaši objednávku. Doručují vám doručení v reálném čase prostřednictvím GLS a České pošty a Zásilkovny Express. Pokud je částka vaší objednávky nižší než 1500 Kč, musíte za poštovné zaplatit 59-89 Kč. Pošta garantuje nejpozději následující pracovní den po podání na poštu.

11teamsports má odměnu za doporučení přátelům?

11teamsports vás vítá, abyste do jejich e-shopu přivedli nové zákazníky. Návštěvníky svého e-shopu můžete přenést prostřednictvím vyhrazeného odkazu. Jakmile zakoupí a doručí objednávku a zákazník nevrátí produkt v zákonné lhůtě, obdržíte odměnu 5% a doba vrácení je 30 dní. To znamená, že pokud si zde váš přítel koupí objednávku 20 000 Kč, pak získáte odměnu 1 000 Kč.

Jaké platební metody přijímá 11teamsports?

K placení stačí přejet prstem online. Pomocí portálu GOPAY můžete bezpečně a rychle zaplatit jakoukoli běžnou platební kartu. 11teamsports přijímá následující platební karty: MasterCard a EuroCard a Maestro a VISA a Visa Electron. Také vás přijímají, abyste šli přímo do obchodu a použili hotovost nebo platbu kreditní kartou. Nebo na dobírku a doplatit poplatek 29 korun.

Existují nějaké výhody členství v 11teamsports?

Vždy budete jejich významným hostem a stanete se členem, který si užije smršť těch nejlepších fotbalových novinek a řady výhod, slev a propagačních akcí. 11teamsports vám zde umožňuje zakoupit téměř celou sérii zboží, získáte navíc 5% slevu nad aktuální cenou internetového obchodu. Existují také speciální nabídky a slevy pouze pro členy klubu.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky 11teamsports.