czkupon.com
Czkupon Czkupon About You Slevový kód

About You Slevový kupón a Slevové kódy Leden 2022

About You Slevový kód, Slevové kódy, Slevový kupón a kód kupónu jsou pro vás zdarma. až 60% sleva s 18 nabídkami na Leden 2022

  • Všechno
  • Kódy
  • Slevu
  • Doprava zdarma

About You FAQ

About You nabízí dopravu zdarma?

About You myslí na to, že zákazníkům poskytuje služby z celého srdce, takže jsou ochotni nést náklady na dopravu a vrácení. Poštovné je tedy při nákupu zcela zdarma. Obvykle je dodací lhůta skladových produktů 2-3 pracovní dny. Produkty zasílají svým logistickým partnerům PPL a Zásilkovná. U produktů, které jsou dočasně vyprodané a je vyžadován dodatečný určený čas.

About You má odměnu za doporučení přátelům?

About You ví, že móda nepatří jedné osobě. Proto doufají, že po nákupu zde můžete produkty doporučit svým přátelům a příbuzným. Získáte exkluzivní odkaz a získáte 15% odměnu z libovolného množství spotřeby zákazníků, které přichází z tohoto odkazu. Vaši přátelé mohou také získat odměny pro nováčky. Jejich aktivita je oboustranně výhodná pro vaše přátele i pro vás.

Jaké platební metody přijímá About You?

About You přijímá platbu na dobírku a velkoryse nebude účtovat žádné další poplatky za služby. Platit můžete také přímo online platební kartou, vybrat si můžete z následujících platebních karet Visa a Mastercard a Discover a i Diners Club a PayPal a PayU. Samozřejmě můžete platit i hotově přímo prodavači v jejich prodejně.

About You má dárkovou kartu?

About You poskytuje dárkové karty online zákazníkům a zákazníkům ve fyzických obchodech. Jejich dárkové karty mají čtyři různé cenové body: 2500 SEK a 5000 SEK, 1000 SEK a 500 SEK. Dárkovou kartu můžete přímo použít k nákupu nebo rozdávání služeb. Dárková karta má omezenou dobu 12 měsíců a osoba, která kartu obdrží a ji může použít vícekrát.