czkupon.com
Czkupon Czkupon Activáček Slevový kód

Activáček Slevový kupón a Slevové kódy Leden 2022

Activáček Slevový kód, Slevové kódy, Slevový kupón a kód kupónu jsou pro vás zdarma. až 50% sleva s 15 nabídkami na Leden 2022

Pokračujte activacek.cz
  • Všechno 15
  • Kódy 2
  • Slevu 13
  • Doprava zdarma 1

Activáček FAQ

Activáček Jak mohu nezaplatit za dopravu?

Activáček U běžných zákazníků potřebují utratit až 1200 Kč za jednorázovou dopravu zdarma. Activáček Pro členské zákazníky stačí, abyste utratili až 900 Kč za dopravu zdarma. Vaši objednávku doručí přepravci nejpozději druhý pracovní den od objednávky. Objednávku odešlou stejný den po obdržení objednávky do 12:30 pracovního dne. Před doručením vám krásně zabalí zboží.

Activáček Musím se přihlásit k odběru e-mailu?

Activáček Můžete se přihlásit k odběru zpravodaje a dostávat informace o událostech a novinkách. Activáček Poskytují vám také exkluzivní slevy na produkty a nejnovější informace o produktech zabalené a odeslané na váš e -mail. Když se úspěšně zaregistrujete, můžete okamžitě získat slevu 20% na jednu z jejich sérií. E -mailem vám také zašlou exkluzivní propagační kódy.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich Activáček?

Activáček Jejich společnost poskytuje členům možnost zaregistrovat se pro každého zákazníka, který s nimi utratil peníze. Activáček Jsou schopni poskytnout členským uživatelům slevu 5% na všechny produkty. A podmínky dopravy zdarma pro jejich členy jsou o 300 korun nižší než pro nečleny. Můžete také získat 14denní bezpodmínečnou službu vrácení. Takže práv, kterých se mohou členové těšit, je mnoho.

Activáček Jaké platby přijímají?

Activáček Přijímají bankovní převody a vaši objednávku předají přepravci do druhého pracovního dne po obdržení celé částky na jejich účet. Activáček Přijímají také online platební karty a částku lze připsat na účet včas. Nebo také přijímají dobírku a účtují dodatečný poplatek za službu 30 SEK. Po příjezdu zboží musíte zaplatit přepravci v hotovosti.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Activáček.