czkupon.com
Czkupon Czkupon Albi Tužka Slevový Kupón

Albi Tužka Slevový Kupón Květen 2022

czkupon.com aktualizuje nejlepší kupóny denně. Pomocí Albi Tužka Slevový Kupón můžete při online nakupování ušetřit peníze a čas. Užijte si nejnovější slevy a získejte své oblíbené produkty za levnější cenu.

Pokračujte eshop.albi.cz
  • Všechno 15
  • Slevu 15
  • Doprava zdarma 1

ALBI Eshop FAQ

ALBI Eshop nabízí dopravu zdarma?

ALBI Eshop je doručováno přímo na vaši adresu prostřednictvím PPL nebo České pošty, pokud si zboží raději vyzvednete sami, můžete si vybrat mezi Poštovní schránkou nebo pobočkami partnerských prodejen PPL Parcel Shops. Pokud si na jejich e-shopu objednáte dárky a i hry nad 500 Kč, mohou vám být doručeny až domů zdarma.

ALBI Eshop má odměnu za doporučení přátelům?

ALBI Eshop už téměř 30 let vyrábí skvělé hry, originální přáníčka, nepřehlédnutelné diáře a zápisníky a spoustu dárků pro děti i dospělé. Proto pro vás musí být dobrou volbou doporučení známému v nouzi a po úspěšném nákupu můžete získat 10% odměnu z jeho objednávky. Nejen, že váš přítel vybral kvalitní dárek, dostali jste i odměnu.

Jaké platební metody přijímá ALBI Eshop?

ALBI Eshop vám nabízí mnoho možností, jak zaplatit za jejich hry nebo objednávky dárků. Můžete si vybrat dobírku, nebo dát přednost rychlé online platbě přiložením karty nebo online převodem z vaší online banky. Cenu uhradíte po převzetí zboží od České pošty nebo PPL Express, pobočky České pošty, pobočky PPL Parcel Shop nebo pobočky Mailbox.

ALBI Eshop nabízí dárky zdarma?

ALBI Eshop chcete-li zákazníky odměnit za více nákupů, poskytněte jim dárky zdarma. Při každé objednávce nad 2000 Kč můžete získat dárek zdarma. Jejich dárky mohou být hry nebo plyšové hračky a šachové a karetní hračky. Jsou odesílány náhodně a budou odeslány na vámi určené místo spolu s vaším balíkem. Aktivita je účinná po dlouhou dobu.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky ALBI Eshop.