czkupon.com
Czkupon Czkupon Allianz Direct Slevový kód

Allianz Direct Slevové kódy Leden 2022

Ušetřete ještě více s 7 nabídkami Allianz Direct Slevový kód a Slevové kódy. Můžete také zkontrolovat Slev Plus Až 35% Na Pojištění Allianz AUTO. Pokud Jezdíte Málo, Klasické Pojištění Auta Je Pro Vás Nevýhodné. Pojistěte Si Auto U Allianz A Můžete Získat Slevu Až 35% Na Pojistné a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

  • Všechno
  • Slevu

Allianz Direct FAQ

Allianz Direct nabízí dopravu zdarma?

Allianz Direct je pojišťovna v České republice, která pojistí váš majetek, karoserii a auto. Jejich prostřednictvím si rychle a jednoduše pojistíte auto online během pár minut. Nemusíte tedy platit poštovné a mají profesionály, kteří vás úspěšně pojistí ve velmi rychlém čase. S jejich pojištěním si můžete užívat života naplno. A můžete je kdykoli kontaktovat.

Jaké platební metody přijímá Allianz Direct?

Allianz Direct pojištění obchodníka lze platit online kreditní kartou. Pokud pojištění podepíšete přes internet, můžete platit přímo prostřednictvím známých značek kreditních karet, jako jsou Visa a MasterCard, American Express a Maestro a Discovery a JCB. Nebo můžete bankovním převodem na jejich český účet. Můžete také zajít do jejich obchodu a přímo protáhnout svou kartu nebo zaplatit v hotovosti a podepsat smlouvu.

Jaké propagační akce má Allianz Direct?

Allianz Direct vám může pomoci nejen se zpracováním statistik o aktuálním stavu vyřízení pojistných událostí a vašich dosavadních úsporách. Zákazníkům mohou přinést i smluvní pojištění za nižší cenu. Jejich cestovní smlouva se již dlouhou dobu těší chvále a spokojenosti od mnoha zákazníků. Proto, aby odměnili zákazníky za jejich pokračující podporu, poskytují 25% smlouvy na všechny produkty cestovního pojištění.