czkupon.com
Czkupon Czkupon Alza Slevový kód

Alza Slevové kódy Leden 2022

Ušetřete ještě více s 22 nabídkami Alza Slevový kód a Slevové kódy. Můžete také zkontrolovat Získ Plus T Umax VisionBook 10C LTE Pro Nejnižší Až 500Kč U Obchodníka Alza a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

  • Všechno
  • Kódy
  • Slevu

Alza FAQ

Alza nabízí dopravu zdarma?

Alza poskytuje dopravu zdarma a vyžaduje, aby částka vaší objednávky dosáhla 4000 korun nebo více. Poštovné samozřejmě platit nemusíte, pokud si zboží zajdete vyzvednout do jejich prodejny. U některých virtuálních her na straně počítače také neúčtují poštovné a mohou vám být zaslány ihned po zadání objednávky. Obvykle doručují do 2 dnů.

Alza má odměnu za doporučení přátelům?

Alza je jednou z nejznámějších a nejdůvěryhodnějších značek na českém a slovenském trhu, proto vítá, že zákazníci doporučí novým přátelům, aby zde nakupovali. Za každou objednávku zadanou prostřednictvím vašeho webu obdrží odměnu. Pokud si někdo koupí notebook tak za 30 000 Kč, dostanete provizi až 600 Kč. Slibují, že budou poskytovat kvalitní služby od objednávky až po doručení zákazníkům, kteří k nim přijdou na vaše doporučení.

Alza nabízí stahování aplikací?

Aplikaci Alza si můžete zdarma stáhnout přímo z Apple Store a Google Store. A používáte jejich aplikaci, můžete dostat dárek za pouhých 5 minut? Stačí si vybrat z produktů, které mají skladem na prodejně a objednat a vyzvednout přes aplikaci. Nakupovat můžete jednoduše bez čekání. V jejich aplikacích je také mnoho nejnovějších herních produktů.

Alza má dárkovou kartu?

Při výběru dárků pro své blízké se nevzdávejte. Dárkový certifikát Alza potěší každého a nezabere to více než pár minut. Můžete si vybrat z tištěných a elektronických forem a také z různých nominálních hodnot, jako je 1000 korun, 500 korun a 5000 korun. Obdarovaní si mohou zakoupit jakýkoli produkt z jejich nabídek dárkových poukazů a vybrat si tak dárek zcela podle svých představ.