czkupon.com
Czkupon Czkupon ARNO.cz Slevový kód

ARNO.cz Slevové kódy Prosinec 2021

Ušetřete ještě více s 11 nabídkami ARNO.cz Slevový kód a Slevové kódy. Můžete také zkontrolovat Šetřit Plus ž 20% Peníze Na Rock Spring SARKA Galaxy Tmavá Dámská Gumičková Obuv U Obchodníka ARNO.cz a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

Pokračujte arno.cz
  • Všechno 11
  • Kódy 1
  • Slevu 10
  • Doprava zdarma 2

ARNO.cz FAQ

ARNO.cz nabízí dopravu zdarma?

ARNO.cz poskytuje dopravu zdarma pouze při objednávce nad 1500 Kč, dopravu zdarma můžete získat. Jejich obecná dodací lhůta je cca 1-2 dny. Jedná se o kurýrní službu České pošty, u které je garantováno doručení do druhého dne po odeslání. Zboží si můžete vyzvednout i osobně a tak nemusíte platit žádné poštovné.

Jaké platební metody přijímá ARNO.cz?

ARNO.cz nejprve přijímá dobírku a je velmi uživatelsky příjemný a důvěřuje zákazníkům. Při způsobu platby na dobírku se tedy neúčtuje žádný další poplatek za službu. Můžete také provést platbu předem bankovním převodem na jejich určený bankovní účet. Můžete také platit v hotovosti nebo kartou přímo, když si jdete do obchodu vyzvednout zboží.

Jaké propagační akce má ARNO.cz?

ARNO.cz boty jsou součástí procesu propagace. Většina letních sandálů a pantoflí je nyní zlevněná a slevy na letní sandály jsou zhruba 20 % až 35 %. Zlevněny jsou i některé zimní boty, například dětské sněhule a dámské ploché boty. Jejich zimní sleva je zhruba deset procent. A velikostí bot už moc není.

ARNO.cz má záruční servis?

ARNO.cz poskytoval opravy bot. Zákazník má právo uplatnit právo z vady obuvi do 24 měsíců od převzetí zboží. Můžete je kontaktovat přímo nebo poslat e-mail a nechat je opravit vaše boty. A nebudou účtovat žádné opravy za problémy s botami, které způsobily. Jejich bezplatná oprava však nepokrývá běžné opotřebení vašich vlastních bot.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky ARNO.cz.