czkupon.com
Czkupon Czkupon B2B Partner Slevový kód

B2B Partner Slevový kupón Leden 2022

Získejte zlatou šanci, jak ušetřit peníze pomocí B2B Partner Slevový kód, Slevové kódy a Slevový kupón. Využijte následujících 8 speciálních nabídek.

  • Všechno
  • Slevu

B2B Partner FAQ

B2B Partner Máte dopravu zdarma?

B2B Partner Aby zákazníci mohli nakupovat zboží za nižší cenu, jsou v ceně vždy zahrnuty náklady na dopravu zboží na adresu, kterou si zvolíte v České republice. B2B Partner Vaše zásilka bude doručena přepravními službami DPD, TOPTRANS nebo DACHSER na libovolnou adresu v České republice podle vašeho výběru. Dodací lhůta je v pracovní dny od 8:00 do 17:00. Konkrétní přepravce bude určen podle povahy zboží v době odeslání.

B2B Partner Mohou se přihlásit k odběru e-mailů?

B2B Partner Důrazně doporučuje, aby se zákazníci zaregistrovali k e-mailu a poskytli exkluzivní slevové kupóny pro zákazníky, kteří se úspěšně přihlásí k e-mailu. B2B Partner Dokud bude vaše registrace úspěšná, okamžitě vám poskytne několik kupónů, které můžete okamžitě použít při příštím nákupu. Využít ho můžete i při nákupu zboží v české kamenné prodejně. Věří, že slevové nákupy vás učiní šťastnějšími a dostupnějšími.

B2B Partner Které platební metody mohou zákazníci platit?

B2B Partner Jsou první, kdo přijímá dobírku, a při platbě na dobírku platíte za přepravní službu řidiče v plné výši. B2B Partner Přijímají také splatné bankovní převody. Na číslo účtu můžete převádět peníze z jakéhokoli bankovního účtu na firemní účet Komerční banky. Můžete také platit kreditní kartou nebo jinými online platebními metodami a Google Pay prostřednictvím platební brány GoPay.

B2B Partner Poskytují instalaci produktu?

B2B Partner Mají zkušený tým montérů s působností v České republice, který vám zboží dopraví na podlahu a sestaví objednané zboží přímo u vás. B2B Partner Tato služba je vhodná zejména pro montáž kancelářského nábytku atd. V rámci této služby neposkytují rekonstrukce budov a instalace na zeď atd. Po dodání s vámi instalační technik sjedná datum montáže.