czkupon.com
Czkupon Czkupon Bambule Slevový kód

Bambule Slevový kupón a Slevové kódy Květen 2022

Ověřeny jsou následující obchody 13 a kuponové kódy 2. Až 67% sleva. Nenechte si ujít slevu.

Pokračujte bambule.cz
  • Všechno 15
  • Kódy 2
  • Slevu 13
  • Doprava zdarma 1

Bambule FAQ

Bambule nabízí dopravu zdarma?

Bambule poskytuje dopravu zdarma pro objednávky nad 1000 Kč. Jejich dopravu zdarma vám doručí DPD Express, Česká pošta Express a ppl Express. Balík odešlete na adresu nebo poštu uvedenou příjemcem do 1 až 2 pracovních dnů po odeslání z e-shopu. Zboží si samozřejmě můžete zajít vyzvednout i sami do jejich kamenné prodejny.

Bambule nabízí stahování aplikací?

Bambule poskytuje 10% slevu pro zákazníky, kteří si aplikaci stáhnou. Můžete jej přímo použít ve své první objednávce pomocí APP. A jejich aplikace lze stáhnout a používat přímo přes Google Mall a Apple Store zdarma. V jejich aplikaci na vaši návštěvu čeká mnoho kupónů na hračky a nových produktů. Koupit můžete kdykoli.

Jaké platební metody přijímá Bambule?

Můžete použít plně zabezpečené platební metody prostřednictvím VISA a MasterCard a Diners Club. Nemusíte se bát zneužití a přenos informací je zcela bezpečný. Díky platební bráně PayU zaregistroval Bambule všechny platby online, takže je lze odeslat ihned po zaplacení kreditní kartou. Při osobním odběru zboží můžete zaplatit přímo na prodejně platební kartou nebo hotově.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich Bambule?

Bambule je klub, který si zamiluje celá rodina a zákazníci se mohou přímo připojit. Nashromážděnou částku objednávky můžete použít ke sbírání zlatých mincí a jejich výměně za slevy. Mají také zdarma narozeninové a sváteční dárky pro děti. Vybrané produkty můžete také zažít za exkluzivní klubové akční ceny. Každá česká koruna se rovná jedné zlaté minci.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Bambule.