czkupon.com
Czkupon Czkupon Belenka Slevový kód

Belenka Slevový kupón Listopad 2022

Získejte zlatou šanci, jak ušetřit peníze pomocí Belenka Slevový kód, Slevové kódy a Slevový kupón. Využijte následujících 5 speciálních nabídek.

Pokračujte belenka.cz

REKLAMA

 • Aplikujte všechny kódy Belenka při placení jediným kliknutím.

  Důvěřuje více než 2 000 000 uživatelů

  Belenka FAQ

  Můžete si koupit dárkové karty v obchodě Belenka?

  Darujte svému blízkému dárkový poukaz v nejlepší hodnotě pro vás. Dárkové poukázky lze použít na nákup jakéhokoli produktu z portfolia obchodu. Hodnotu dárkové karty si můžete vybrat, jak chcete, minimálně však bude 25 eur. Platnost dárkových poukazů je 1 rok. E-dárkový poukaz obchod Belenka zašle dárci do schránky.

  Jak vám doporučený obchod Belenka prospívá?

  Pokud v obchodě Belenka poznáváte barefoot boty nebo šátky, doporučte je svým přátelům a příbuzným. Pokud si vaši přátelé objednají produkty přes váš exkluzivní odkaz, můžete získat bonus 5 eur za objednávku. Pokud chcete získat exkluzivní odkaz, přejděte na oficiální web a přihlaste se.

  Potřebujete se přihlásit k odběru novinek v obchodě Belenka?

  Pokud vás barefoot botičky nebo nosítka na prodejnu zaujaly, můžete se zkusit přihlásit k odběru e-mailů obchodu a získáte slevu 5 % na první nákup. Z obchodu Belenka budete také dostávat novinky a příležitostné akce a kupony. Můžete se také kdykoli odhlásit z odběru jejich newsletteru.

  Pokud nejste s výrobkem spokojeni, můžete jej vrátit do obchodu Belenka?

  Zákazníci v České republice mohou využít bezplatné vrácení. Zboží můžete z jakéhokoli důvodu vrátit do 14 dnů od obdržení. Budete muset vyplnit formulář pro vrácení obchodu Belenka a kurýr DPD vám přijde s kompletním přepravním štítkem. Zboží prosím zasílejte v původním stavu, tedy bez známek opotřebení, poškození nebo opotřebení.

  Také by se vám mohly líbit tyto kupóny

  Nenech si nic ujít!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Belenka.