czkupon.com
Czkupon Czkupon Beliani CZ Slevový kód

Beliani CZ Slevový kód Květen 2022

Nakupujte chytřeji s Beliani CZ Slevový kód a Slevové kódy. Ověřeny jsou následující obchody 7 a kuponové kódy 1. Nenechte si ujít slevu.

Pokračujte beliani.cz
  • Všechno 7
  • Slevu 7

Beliani CZ FAQ

Beliani CZ nabízí dopravu zdarma?

Beliani CZ je pro objednávky v České republice zdarma a nemá žádné požadavky. Proces doručení se provádí tak prostřednictvím specializované kurýrní společnosti. Tvrdě pracují na tom, aby bylo doručení tak vaší objednávky jednoduché a pohodlné. Menší zboží doručí přepravní společnost, která se na tento obchod specializuje. Všechny produkty jsou doručeny k vám domů, ale ne více, než kam může dopravce své vozidlo řídit.

Jaké platební metody přijímá Beliani CZ?

Beliani CZ přijímá, že můžete platit v online bankovnictví nebo ve vaší bance. Po potvrzení objednávky Vám budou zaslány údaje potřebné k platbě. Jejich obchod přijímá následující kreditní karty Visa a Mastercard a Maestro atd. Vyhnete se tak zbytečným poplatkům, které si banky účtují tak za mezinárodní převody. K placení můžete dokonce použít digitální měnu bitcoin nebo jejich obchod také přijímá platbu přes PayPal.

Jaké propagační akce má Beliani CZ?

Beliani CZ jednou z největších výhod je cenová sleva. Chtějí se ujistit, že si každý může koupit skvělý kus nábytku a tak aniž by utratil spoustu peněz. Spolupracují přímo s výrobci, aby se vyhnuly drahým prostředníkům a protože nemají tradiční obchody, dokážou snížit ceny na minimum. Jejich největší sleva může dosáhnout 70% a kvalita je stejná.

Beliani CZ má záruční servis?

Produkty Beliani CZ jsou zasílány v originálním balení a po podpisu na ně poskytuje 24měsíční záruka. Chápou, že chcete svůj nábytek používat co nejdéle, aby zůstal v dobrém stavu a vypadal jako nový po mnoho let. Z tohoto důvodu pečlivě vybírali své dodavatele, takže vám mohou poskytnout záruční dobu až 5 let.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Beliani CZ.