czkupon.com
Czkupon Czkupon BIANO Slevový kód

BIANO Slevový kód a Slevové poukazy Leden 2022

Až 60% sleva. V e-shopu najdete kompletní sortiment BIANO Slevové kódy, Slevový kupón a kód kupónu. Až 60% sleva. Popadni teď šanci.

  • Všechno
  • Slevu

BIANO FAQ

BIANO nabízí dopravu zdarma?

BIANO může poskytovat bezplatné expresní služby a jejich způsob dopravy zdarma se trochu liší od ostatních obchodů. Rozhodují, zda doručit dopravu zdarma nebo ne, na základě produktů zakoupených zákazníkem. Obvykle přímo na výrobku označí, zda je výrobek osvobozen od přepravy. U produktů, které jsou zdarma a budou vytištěny přímo. Existuje mnoho produktů s dopravou zdarma.

Jaké platební metody přijímá BIANO?

BIANO nejprve přijměte na dobírku, po obdržení balíku zaplatíte za zboží a služby 49 korun. Můžete taky přejet kartou online nebo převést peníze na jejich určený bankovní účet. Zároveň akceptují i ​​benefitní karty Edenred-Ticket Restaurant a Up eStravenka, které vám pomohou dokončit tak platbu objednávky. Následující způsoby platby neúčtují dodatečné servisní poplatky.

Jaké propagační akce má BIANO?

BIANO má mnoho propagačních akcí a je konkrétně uveden jako sekce na domovské stránce jejich webu. Jejich slevy se pohybují od 10 % do 49 %. Obvyklá sleva na jídelní stoly a velký nábytek je 10%. Větší budou slevy na židle, zrcadla a drobný nábytek. Existuje mnoho druhů jejich propagačních produktů a jejich styly jsou různé.