czkupon.com
Czkupon Czkupon Bonprix Slevový Kupon

Bonprix Slevový Kupon Leden 2022

Užijte si nejnovější slevy a získejte své oblíbené produkty za levnější cenu. Ušetřete ještě více s 24 nabídkami Bonprix Slevový kód a Slevové kódy.

Pokračujte bonprix.cz
  • Všechno 24
  • Kódy 2
  • Slevu 22
  • Doprava zdarma 1

Bonprix FAQ

Jak mi dodá zboží Bonprix?

Bonprix společnost spolupracuje s Českou poštou, takže zákazníci zaplatí za poštovné 99 korun. Pokud při zadávání objednávky neuvedete jiný termín plnění, bude zboží doručeno do 2-4 pracovních dnů od přijetí objednávky. Pouze v případě, že zákazník uvede číslo mobilního telefonu, lze k oznámení doručení použít SMS. Doručení zboží je omezeno na území České republiky.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Bonprix?

Bonprix poskytuje kupony pro první přihlášení k odběru newsletteru. Zákazníci se zaregistrují a získají slevu 150 Kč. A můžete jej přímo použít v objednávkách s částkou vyšší než 600 Kč. O všech soutěžích, akcích a speciálních akcích budete proaktivně informováni. Můžete být také první, kdo se dozví o jejich nejnovější řadě produktů.

Jaké platební metody přijímá Bonprix?

Bonprix přijímá tu dobírku a při převzetí je potřeba uhradit dopravci servisní poplatek ve výši 30 korun. Můžete platit online kreditní kartou a většina značek kreditních karet je tak přijatelná. K platbě můžete použít i dárkovou kartu, on použije hodnotu objednaného produktu. Hodnotu voucheru nelze uhradit za poštovné ani jiné náklady.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich Bonprix?

Bonprix dává každou šanci stát se členem klubu. Přihlášením do jejich klubu získáte 10% slevu na každou objednávku po dobu členství. Klubové slevy lze kombinovat s dalšími aktivitami. Půlroční členský příspěvek klubu je pouze 199 Kč. Zákazníci mají možnost klub kdykoliv opustit telefonicky, emailem nebo písemným prohlášením. Zákazníci, kteří nakupují více a tak se mohou přihlásit k cenově výhodnějšímu členství.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Bonprix.