czkupon.com
Czkupon Czkupon Cinemacity Slevový kód

Cinemacity Slevové kódy Květen 2022

Ušetřete ještě více s 11 nabídkami Cinemacity Slevový kód a Slevové kódy. Můžete také zkontrolovat Oferta Ograniczona Czasowo Na Ten Tydzień: Zniżka Do 30% | Sauna Bien Etre a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

Pokračujte cinemacity.cz
  • Všechno 11
  • Slevu 11

Cinemacity FAQ

Cinemacity Jak mi dodávají zboží?

Cinemacity Pocházejí z kina v České republice, takže způsob jejich doručení se liší od ostatních obchodů. Cinemacity Mohou přijímat zákazníky k vyzvednutí vstupenek přímo v obchodě nebo k rezervaci vstupenek online. Vstupenky si také můžete vyzvednout v jejich kině přímo pár hodin před filmem. Obecně lze říci, že vám lístky neposílají předem.

Cinemacity Kolik platebních metod přijímají?

Cinemacity Přijímají zákazníky, kteří v jejich kině platí přímo v hotovosti nebo kartou; můžete také použít stejnou online platbu a mají různé možnosti značek kreditních karet, kterými můžete platit; {Mer.} Také vás přijímají předem na svém mobilním telefonu Objednejte si lístky do kina online a tak zaplaťte cenu online kreditní kartou.

Cinemacity Nabízejí stahování aplikací?

Cinemacity Mají elektronickou aplikaci svého kina pro každého v České republice. Cinemacity Přijímají stahování pouze pro systémy Android a v současné době neexistují žádné jiné systémové aplikace ke stažení softwaru. Jakmile bude stahování úspěšné, můžete si nejnovější plán a čas filmu zkontrolovat přímo v telefonu a objednat si lístky na film přímo v telefonu.

Cinemacity Jaká je jejich sleva?

Cinemacity Někdy propagují nějaké lístky do kina. Cinemacity Některé z jejich speciálních vstupenek do kina budou prodány zákazníkům podle požadavků na akci. Obvykle mají omezený počet vstupenek a jedna osoba si koupí dva zlevněné lístky do kina. Cena vstupenky do kina se při platbě automaticky sníží. Jejich aktivity nejsou naplánovány, musíte jít na jejich webové stránky a zkontrolovat, zda existují slevové lístky do kina.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Cinemacity.