czkupon.com
Czkupon Czkupon Corial Slevový kód

Corial kód kupónu Leden 2022

Eshop Corial nabízí širokou škálu slev pro všechny zákazníky. až 70% sleva s Corial Slevové kódy a Slevový kupón. Popadni teď šanci.

  • Všechno
  • Slevu
  • Doprava zdarma

Corial FAQ

Corial nabízí dopravu zdarma?

Můžete požádat kurýra GLS o doručení vaší objednávky na vámi určenou adresu nebo do balíkové prodejny GLS. Corial bezplatná doprava je doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Když je hodnota objednávky nízká, cena za doručení do České republiky je 89 Kč a cena za doručení do Slovenské republiky je 149 Kč. Doručovat mohou pouze na adresy v České republice nebo na Slovensku.

Jaké platební metody přijímá Corial?

Corial přijímá dobírku a pouze v České republice. Objednávku můžete zaslat na adresu v České republice na dobírku, tak zaplatit až po převzetí zásilky. Cena této služby je 50 Kč. Bankovní převody přijímají pouze v České republice. Pak můžete také použít kreditní kartu k online platbě. Nebo zaplatíte na místě, když jdete do jejich obchodu vyzvednout zboží.

Existují nějaké výhody členství v Corial?

Staňte se jejich členem, získáte 5% trvalou věrnostní slevu na všechny značky nezlevněných produktů, které zakoupíte v internetových obchodech a jejich kamenných obchodech. Sleva 5% se vztahuje také na servisní práce, které provádějí v rámci údržby vašich šperků a hodinek. Corial za vás také bude sbírat body. Za každou 1 Kč, kterou s nimi jakkoli utratíte, vám naúčtují 1 bod. Poté poskytují výhody a dárky za body, které získáte.

Corial má záruční servis?

Corial hodinky a šperky jsou opravené. A mají speciální záruční list, který jasně uvádí dobu opravy vašich šperků. Dokud máte opravnou kartu, můžete šperky kdykoli odnést do jejich obchodu na opravu. Bezplatná oprava samozřejmě nezahrnuje stárnutí a opotřebení způsobené běžným používáním. Přesně popište závadu a vysvětlete svůj požadavek na opravu při odeslání do opravy.