czkupon.com
Czkupon Czkupon Daka Slevový kód

Daka Slevový kód a Slevové kupóny Květen 2022

Daka Slevový kód, Slevové kódy, Slevový kupón a kód kupónu jsou pro vás zdarma. Můžete také zkontrolovat Získ Plus T Tablo Nejnižší Až 043Kč U Obchodníka Daka a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

Pokračujte daka.cz
  • Všechno 16
  • Slevu 16
  • Doprava zdarma 1

Daka FAQ

Daka nabízí dopravu zdarma?

Daka zašle zboží na toto místo vlastním způsobem dopravy za paušální cenu. Poštovné kalkulují podle ceny vašeho zboží. Cena zboží je 0-1499 Kč a vaše cena dopravy je pak 149 Kč. Nabízejí dopravu zdarma pro dopravu zdarma u zboží nad 25000 Kč. Zboží si také můžete zdarma vyzvednout na jejich pobočkách.

Jaké platební metody přijímá Daka?

Daka přijímá váš předběžný převod na svůj určený bankovní účet. Můžete také platit online prostřednictvím své online banky. Na rozdíl od klasických bankovních převodů jim peníze dorazí okamžitě a nebo online platební kartou přes platební bránu. Vybrat si můžete i nejběžnější dobírku a objednávku zaplatíte až při dodání zboží. Nakupovat na splátky můžete prostřednictvím služby COFIDIS, která se vztahuje na objednávky nad 1000 Kč.

Daka má dárkovou kartu?

Daka dárkové karty mají tři cenové body a všechny si vybírají zákazníci. Můžete si koupit dárkové karty za 2000 korun a 10000 korun a 5000 korun. Jejich dárkový poukaz je v elektronické verzi a poukaz je zasílán pouze na určenou e-mailovou adresu v elektronické podobě ve formátu PDF. Speciální nabídky, dárky a slevy se nevztahují na vouchery.

Jaké propagační akce má Daka?

Domov Daka má speciální propagační oblast a různé slevy v závislosti na typu, který si vyberete. Jejich jídelní židle a televizní skříňky a postele a skříně mají mnoho různých slev. Obecně lze říci, že jejich slevy na nábytek se pohybují od 12 % do 52 %. Existuje dokonce mnoho kusů nábytku, které jsou doručeny přímo k vám zdarma, pokud si tento kus nábytku zakoupíte.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Daka.