czkupon.com
Czkupon Czkupon Dmxgear Slevový kód

Dmxgear Slevové kódy Září 2022

Ušetřete ještě více s 13 nabídkami Dmxgear Slevový kód a Slevové kódy. Můžete také zkontrolovat Doprava Zdarma + Sleva Až 30 % | B2bpartner a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

Pokračujte dmxgear.cz
  • Všechno 13
  • Kódy 1
  • Slevu 12

Dmxgear FAQ

Dmxgear nabízí dopravu zdarma?

Dmxgear poskytuje dopravu zdarma a přímou dopravu zdarma pro objednávky do 1501 korun. Pro všechny zásilky na Slovensko je poštovné a manipulační poplatek za každou objednávku jednotně stanoven na 125 Kč. Pokud hodnota zboží přesáhne hranici 2 001 Kč, je poštovné a balné zcela zdarma. Při konzumní částce 5 001 Kč a více zaslané do jiných krajů je zdarma.

Jaké platební metody přijímá Dmxgear?

Dmxgear přijímá předem bankovní převody a veškeré platby zprostředkovává Komerční banka, člen skupiny Sociéte Générale. Můžete také platit online a přijímají karty Visa a Mastercard. Jejich dobírka je vždy vybírána u přepravce na pobočce České pošty, prostřednictvím Zasilkovna.cz, Ulozenka.cz nebo prostřednictvím přepravní společnosti DPD po převzetí zboží. Vaše platba přes PayPal je bezpečný a velmi rychlý platební systém.

Dmxgear má dárkovou kartu?

Dárková karta Dmxgear má dvě různé částky: 500 korun a taky 1 000 korun. Hlavní výhodou jejich dárkového poukazu je, když sháníte dárek na poslední chvíli. Jejich dárková karta má neomezenou dobu platnosti a nemusíte ji hned použít. Osoba, která tuto kartu obdrží a ji může použít k nákupu jakéhokoli zboží.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Dmxgear.