czkupon.com
Czkupon Czkupon E50style Slevový kód

E50style Slevový kupón Leden 2022

Získejte zlatou šanci, jak ušetřit peníze pomocí E50style Slevový kód, Slevové kódy a Slevový kupón. Využijte následujících 11 speciálních nabídek.

  • Všechno
  • Kódy
  • Slevu
  • Doprava zdarma

E50style FAQ

E50style nabízí dopravu zdarma?

E50style doprava zdarma při nákupu tak nad 2000 Kč. Dobírka vyžaduje poplatek v hotovosti 30 Kč. Veškeré objednávky, které zadáte v jejich internetovém obchodě, zasíláme Českou poštou a DPD a Zásilkovna.cz. Své produkty dodávají pouze do České republiky. Pokud nemáte adresu bydliště v ČR, zadejte prosím jinou adresu v ČR. Dodací lhůta je 2 až 5 pracovních dnů.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů E50style?

E50style zákazníci, kteří se přihlásili k odběru e-mailu a získáte dodatečnou slevu 10 % na váš příští nákup. Můžete také získat informace o aktuálních slevách produktů a speciálních akcích v běžném i nepravidelném období. A jejich novinky vám nenechají ujít žádné propagační aktivity. Nebudou vás obtěžovat každý den a můžete je kdykoli zrušit.

Jaké platební metody přijímá E50style?

E50style poskytuje na prodejně následující způsoby platby: nejprve na dobírku na vámi určené místo a objednávku je potřeba zaplatit v hotovosti přímo u kurýra. Můžete také platit online a platit předem pomocí TrustPay. Můžete také použít bankovní převod kreditní kartou nebo platit online přes PayPal. Přijímají vás také k platbě online kreditní kartou bez dalších poplatků.

E50style má záruční servis?

E50style poté, co zákazník zakoupí produkt a internetový obchod zakoupí produkt maximálně do 2 let od data nákupu a nejpozději do jednoho roku od zjištění vady produktu. Svůj vadný výrobek můžete zaslat v rámci doby opravy a bude mít profesionální opravář, který vám jej zdarma opraví. Přirozené opotřebení se samozřejmě neopravuje.