czkupon.com
Czkupon Czkupon ELEGA Slevový kód

ELEGA Slevový kód a Slevové kupóny Září 2021

ELEGA Slevový kód, Slevové kódy, Slevový kupón a kód kupónu jsou pro vás zdarma. Můžete také zkontrolovat Získ Plus T Dámské Cenu Pouhých 38.8€ U/v ELEGA a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

Pokračujte elega.cz
  • Všechno 14
  • Kódy 2
  • Slevu 12

ELEGA FAQ

ELEGA Máte dopravu zdarma?

ELEGA Poskytují bezplatnou dopravu pouze pro přepravu v České republice a jednorázová objednávka nad 2000 Kč je zdarma. ELEGA Nemusí platit poštovné zákazníkům, kteří si vyzvednou své zboží v jejich českých obchodech. Pro zákazníky, kteří nepřekračují požadavky a zvolte Českou poštu a zaplatte 69 korun za poštovné, zatímco expres ppl vyžaduje 89 korun za poštovné.

Jaké platební metody přijímají ELEGA?

ELEGA Přijímají dobírky do České republiky a na Slovensko a stačí zaplatit dodatečný servisní poplatek 39 korun. ELEGA Přijímají také online platby kreditní kartou a rychlé bankovní převody, aby částku obdrželi co nejrychleji. Můžete do jejich obchodu přejet prstem nebo zaplatit v hotovosti. Twisto Pay je platební metoda dostupná pouze v České republice.

ELEGA prodávají dárkové karty?

ELEGA Existují také čtyři různé cenové body pro dárkové certifikáty jejich společnosti, ze kterých si můžete vybrat. ELEGA Mají čtyři dárkové karty s různou cenou 1 000 korun a 3 000 korun a 2 000 korun a 5 000 korun. Ideálním dárkem může být dárkový certifikát na jejich zboží. Hodnotu voucheru si můžete zvolit sami. Poukaz zašlou přímo k vám domů nebo jako soubor PDF.

Jaké platební metody přijímá ELEGA?

ELEGA Jejich zákazníky nejsou jen koncoví zákazníci, kteří nakupují prostřednictvím jejich e-shopu nebo v jejich kamenných obchodech, ale také majitelé specializovaných obchodů a butiků nebo domácích i zahraničních značek. ELEGA Jsou schopni vyrábět zboží podle přání svých zákazníků. Všechny zakázkové produkce jsou velmi osobní a vždy je třeba dohodnout rozsah jejich služeb.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky ELEGA.