czkupon.com
Czkupon Czkupon Eobuv Slevový kód

Eobuv Slevový kód Leden 2022

Nakupujte chytřeji s Eobuv Slevový kód a Slevové kódy. Ověřeny jsou následující obchody 17 a kuponové kódy 2. Nenechte si ujít slevu.

  • Všechno
  • Kódy
  • Slevu
  • Doprava zdarma

Eobuv FAQ

Eobuv nabízí dopravu zdarma?

Eobuv je velmi štědrý v poskytování bezplatné dopravy a má velmi nízké požadavky. K dopravě zdarma jim stačí vaše jednorázová objednávka nad 555 Kč. Obvykle očekávají dodací lhůtu 48 hodin v pracovní den. Pro doručování v reálném čase využívají dpd a ppl a Českou poštu. Pokud nedosáhnete 555 korun, budete muset zaplatit 49 korun za poštovné.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Eobuv?

Eobuv nabízí slevy pro zákazníky, kteří se při svém prvním nákupu přihlásí k odběru newsletteru. Okamžitě můžete získat e-mailem 250 Kč a použít je na svůj první nákup. Můžete také dostávat informace o jejich nejnovějších novinkách a slevách na boty. Budou vám pouze pravidelně posílat e-maily a nebudou vás rušit každý den.

Eobuv nabízí stahování aplikací?

Eobuv poskytuje zákazníkům exkluzivní APP ke stažení a také nabízí slevy zákazníkům, kteří si APP stáhnou. Můžete si jej stáhnout a používat online přímo prostřednictvím Apple Store a Google Store. Po stažení můžete získat 10% slevu na první objednávku, kterou zakoupíte pomocí aplikace. Pomocí mobilního telefonu si také můžete kdykoli vybrat vhodnou obuv online.

Jaké platební metody přijímá Eobuv?

Eobuv přijímá váš výběr tradičního bankovního převodu na určený bankovní účet. Přijímají vás také k platbě přes PayPal nebo prostřednictvím kreditní karty nebo prostřednictvím platební brány. Můžete platit online přes VISA a MasterCard atd. Jejich elektronické transakce jsou prováděny prostřednictvím platební služby PayU. Samozřejmě akceptují i ​​dobírku a při převzetí zboží je potřeba zaplatit hotově nebo platební kartou.