czkupon.com
Czkupon Czkupon Eva Slevový kód

Eva kód kupónu Říjen 2022

Eshop Eva nabízí širokou škálu slev pro všechny zákazníky. až 50% sleva s Eva Slevové kódy a Slevový kupón. Popadni teď šanci.

Pokračujte eva.cz
  • Všechno 10
  • Slevu 10
  • Doprava zdarma 1

Eva FAQ

Existují nějaké slevy na produkty v obchodě Eva?

V obchodě Eva je mnoho levného zboží, některé jsou nebalené zboží s plnou zárukou, některé jsou použité zboží v dobrém stavu, některé je použité nebo opravené a některé levné zboží se prodává se slevou. Mezi tyto levné produkty patří ventilátory, zvlhčovače, lednice, ohřívače vody, elektrické skútry atd. Nejnižší sleva, na kterou se můžete těšit, se pohybuje kolem 5%.

Jak platit v obchodě Eva?

V obchodě Eva můžete platit obchodu převodem na účet, platební kartou VISA, VISA Electron, Maestro, platbou Mastercard, dobírkou, platbou půjčky, online platbou a offline platbou. Poplatek za dobírku je 30 korun. V kamenných obchodech můžete samozřejmě platit i v hotovosti nebo na dobírku.

Pokud nejste s výrobkem spokojeni, můžete jej vrátit do obchodu Eva?

Pokud je smlouva uzavřena na dálku (prostřednictvím komunikace na dálku), máte právo smlouvu vypovědět a vrátit zboží bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud chcete zboží vrátit, můžete na prodejně podat žádost telefonicky nebo e -mailem. Pokud odstoupíte od smlouvy, obchod Eva vám vrátí všechny platby, které od vás obdržel, včetně dopravy (kromě dodatečných nákladů z vašich důvodů), a to nejpozději do 14 dnů ode dne vašeho oznámení o odstoupení.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Eva.