czkupon.com
Czkupon Czkupon Favi Slevový kód

Favi Slevový kupón a Slevové kódy Leden 2022

Ověřeny jsou následující obchody 10 a kuponové kódy 1. Až 70% sleva. Nenechte si ujít slevu.

  • Všechno
  • Slevu

Favi FAQ

Nabízí obchod Favi slevy na produkty?

V prodejně Favi si můžete zakoupit zlevněné nábytkové produkty, jako jsou pěnové matrace, kancelářské židle, sedací soupravy německé výroby, hrací stoly, sestavy bytového nábytku, sprchové sety a další produkty. Slevy na tyto produkty jsou cca 15%. Koupit tyto Za výrobky pro domácnost, váš rozpočet může hodně ušetřit.

Jak zaplatím cenu po zakoupení zboží v obchodě Favi?

Po obdržení zboží můžete zaplatit kurýrovi, který balík dopraví, nebo můžete zvolit platbu online platbou kartou a platbou online převodem obchod Favi podporuje Google Pay a Apple Pay Objednávku můžete zaplatit také bankovním převodem a proforma faktura. Způsob platby si můžete zvolit dle libosti.

Jak se obchod Favi dodává?

Většina zboží na prodejně je doručena zdarma a nemusíte platit poštovné. Prodejna Vám zboží odešle do 24 hodin. Doručení na prodejnu je vždy zdarma a pokud zboží vrátíte, je také zdarma a obchod si ho vyzvedne sám. Tento obchod Favi se opravdu věnuje provozování vlastního obchodu.

Jakou záruční politiku má obchod Favi?

Za normálních okolností je záruka obchodu 24 měsíců. To ale na většinu nábytku zdaleka nestačí. Některé obchody Favi s produkty proto prodlouží záruční dobu. Například některé pohovky mají 7letou záruku. To je velmi dlouhá doba. Pokud si nejsou jisti kvalitou produktu, obchod nebude slibovat tak dlouhou dobu záruční lhůta.