czkupon.com
Czkupon Czkupon Feim Slevový kód

Feim Slevový kód a Slevové poukazy Květen 2022

Až 50% sleva. V e-shopu najdete kompletní sortiment Feim Slevové kódy, Slevový kupón a kód kupónu. Až 50% sleva. Popadni teď šanci.

Pokračujte feim.cz
  • Všechno 8
  • Slevu 8

Feim FAQ

Feim nabízí dopravu zdarma?

Feim poskytuje dopravu zdarma a dopravu zdarma pro objednávky v hodnotě 1500 korun. Jejich doprava zdarma je však dostupná pouze v ČR a poštovné v ČR pro objednávky nepřesahující 1500 Kč je 99 Kč. Jejich termín dodání je obvykle do 3-6 dnů bez dnů odpočinku. Pokud je zboží, které vám bylo doručeno a poškozeno, vyvine iniciativu k odškodnění.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Feim?

Ačkoli v jejich obchodě můžete nakupovat bez registrace, Feim doporučuje, abyste si zaregistrovali svůj vlastní uživatelský účet. Protože poté, co se zaregistrujete k odběru e-mailu, získáte 3% slevu z počáteční ceny. A registrací ihned získáte jejich dárkové kupóny na první nákup. Registrovaní zákazníci se vždy jako první dozví o novinkách a cenách v nabídce formou newsletteru.

Jaké platební metody přijímá Feim?

Feim přijímá platbu na dobírku a účtuje různé servisní poplatky podle vašeho kurýra. Platit můžete i přímo online a to je nejjednodušší způsob platby. Přijímají známé kreditní karty a platební brány jako Visa a Visa Electronics, Maestro a MasterCard a PayPal. Přijímáme také bankovní převod předem a je vám poskytnut bankovní účet.

Nabízí Feim dárky zdarma?

Feim poskytuje zákazníkům bezplatné dárky na základě ceny jejich objednávek. Pokud celková cena Vaší objednávky přesáhne 5000 Kč, přibalí Vám k objednávce elegantní klíčovou svítilnu s jejich logem. Při nákupu nad 2500 Kč v jejich internetovém obchodě od nich dostanete jako dárek kvalitní LED žárovky Philips. Jsou i tak jiné dárky.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Feim.