czkupon.com
Czkupon Czkupon Flagranti Slevový kód

Flagranti Slevové kódy Říjen 2021

Ušetřete ještě více s 7 nabídkami Flagranti Slevový kód a Slevové kódy. Můžete také zkontrolovat Produkty CBD-sleva 25% a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

Pokračujte flagranti.cz
  • Všechno 7
  • Slevu 7
  • Doprava zdarma 1

Flagranti FAQ

Flagranti Jak mohu získat bezplatnou poštovní službu?

Flagranti Poskytují dopravu zdarma u objednávek nad 1300 korun a dopravu zdarma pouze v rámci České republiky. Flagranti Přijímají dodání do 24 hodin od podání v České republice. Zboží si můžete vyzvednout přímo na výdejním místě PPL dle vašeho výběru. Jejich zásilky lze zaslat Českou poštou jako poštovní balíček-do 24 hodin od doručení v rámci České republiky.

Flagranti Jaké platební metody nyní přijímají?

Dobírka znamená, že za zboží zaplatíte ihned při vyzvednutí zboží u přepravce. Flagranti Pošlou vám e -mail s přesným datem doručení. Flagranti Přijímají také bezhotovostní bankovní převody na účet, který poskytnou. Přijímají také online platby kreditní kartou a neúčtují poplatky a rychle dorazí na účet. Po obdržení vaší platby na jejich účet vám zboží odešlou na vaši adresu.

Flagranti Mohu se stát členem?

Flagranti Poskytují věrnostní program pro všechny registrované zákazníky. Můžete se těšit na 5% slevu na všechny produkty. Flagranti a nakoupili od nich více než 3 000 Kč, takže si můžete užít 10% slevu na všechny produkty. Při každém přihlášení uživatele se cena produktu automaticky sníží o 5% nebo 10% slevu za věrnost. Jejich věrnostní slevy nejsou kombinovány se speciálními kupónovými slevami.

Jaké platební metody přijímá Flagranti?

Flagranti Jsou zvláště ochotní přizpůsobit dárky svým zákazníkům. Pro vaši spokojenost dokážou nemožné a nadále posouvají své hranice. Flagranti Neustále se snaží rozšiřovat své služby, dělat z dárků zážitek a ze zkušenosti dobrou paměť. Zboží zabalí do luxusních dárkových tašek, přiloží dárky a tak odešle podle vašeho přání. Mohou vám dát jedinečné dárky a speciální zážitky.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Flagranti.