czkupon.com
Czkupon Czkupon Florea Slevový kód

Florea Slevový kód a Slevové poukazy Duben 2024

Až 60% sleva. V e-shopu najdete kompletní sortiment Florea Slevové kódy, Slevový kupón a kód kupónu. Až 60% sleva. Popadni teď šanci.

Pokračujte florea.cz
 • Všechno 10
 • Kódy 1
 • Slevu 9
 • Doprava zdarma 2

REKLAMA

 • Aplikujte všechny kódy Florea při placení jediným kliknutím.

  Důvěřuje více než 2 000 000 uživatelů

 • Florea FAQ

  Jaké jsou výhody přihlášení k odběru e-mailu obchodu Florea?

  Pokud tento květinářství navštěvujete poprvé, obchod Florea pro vás připravil dárek. Když se přihlásíte k odběru e -mailu obchodu, obchod doručí vaši první objednávku zdarma, pokud částka vaší objednávky přesáhne 600 korun. Obchod vám na váš e -mail zašle kód pro bezplatnou dopravu.

  Jak zaplatím cenu po zakoupení zboží v obchodě Florea?

  Dáváte květiny jako dárek? Pokud potřebujete doručení druhý den, musíte zaplatit kartou. Při platbě převodem může obchod začít s přípravou vaší objednávky až po připsání platby na účet obchodu Florea. To může trvat o několik dní déle než pomocí karty k placení. Můžete se také rozhodnout platit online. Pokud vše zvládnete do 17 hodin, můžete se na květiny těšit následující pracovní den.

  Můžete vrátit zboží v obchodě Florea?

  Vezměte prosím na vědomí, že u produktů podléhajících rychlé zkáze, které nelze z hygienických důvodů vrátit (kytice a jiné květinové produkty) a produktů, které jsou po dodání nenávratně kombinovány s jinými produkty nebo byly upraveny dle vašeho přání (kytiny a květinová aranžmá) ). Pokud tomu tak není, máte jako spotřebitel právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. V této lhůtě musíte obchod Florea písemně informovat o odstoupení od smlouvy (e -mailem nebo dopisem). Uveďte prosím číslo objednávky, datum nákupu, své bankovní spojení a způsob, jakým vám obchod vrátí částku zakoupeného zboží. Důvod odstoupení od smlouvy nemusíte vysvětlovat.

  Také by se vám mohly líbit tyto kupóny

  Nenech si nic ujít!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Florea.

  Pokud budete pokračovat, předpokládáme, že souhlasíte se Zásadami souborů cookie. Přečtěte si více