czkupon.com
Czkupon Czkupon Funstorm Slevový kód

Funstorm kód kupónu Září 2022

Eshop Funstorm nabízí širokou škálu slev pro všechny zákazníky. až 70% sleva s Funstorm Slevové kódy a Slevový kupón. Popadni teď šanci.

Pokračujte funstorm.cz
  • Všechno 15
  • Slevu 15

Funstorm FAQ

Funstorm Jak mě mohou osvobodit od zasílání pošty?

Funstorm Jsou jedním z mála e-shopů, které nabízejí při nákupu nad 2 499 Kč dopravu zdarma. Funstorm Pokud je vaše objednávka nižší než 2 500 Kč, bude vám účtovat poštovné podle vámi zvoleného způsobu dopravy. Podmínky jejich bezplatného doručení na Slovensko jsou stejné jako v České republice. Limit bezplatné dopravy je určen hodnotou odeslaného zboží, nikoli hodnotou objednávky.

Funstorm Kolik způsobů je mohu zaplatit?

Funstorm Přijímají platby předem bankovním převodem a online platební kartou pro objednávky v jiných regionech prostřednictvím expresní služby DPD. Funstorm Přijímají dobírky a účtují dodatečný poplatek za službu ve výši 20 korun na Slovensko a poplatek za službu ve výši 30 korun v České republice. Můžete také jít přímo do jejich obchodu a platit v hotovosti nebo platební kartou.

Funstorm Nabízejí cenové záruky?

Pokud si u nich chcete koupit zboží, ale zjistíte, že konkurenti mají nižší ceny, dejte jim prosím vědět. Funstorm Rádi vám poskytnou ubytování a prodají zboží za stejnou cenu. Při vytváření objednávky vložte do poznámek odkaz na levnější produkt, případně je dejte vědět e -mailem. Funstorm Zkontrolují a zkontrolují odeslané informace a vy získáte objednané produkty za nižší cenu.

Funstorm Jaké mají dárkové karty?

Funstorm Poskytují vám snadný způsob, jak udělat svým blízkým opravdovou radost. To znamená dát mu dárkový certifikát a nechat ho vybrat si, co mu bleskne hlavou. Funstorm Můžete darovat dárkové poukázky v hodnotě 200 a 500 a 1000 Kč na narozeniny a svátky nebo jen tak z lásky. Dejte příjemci možnost svobodného výběru, místo aby si vybral vhodný kus oblečení nebo doplňky a uložil jej do skříně.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Funstorm.