czkupon.com
Czkupon Czkupon GOLDIM Slevový kód

GOLDIM Slevový kupón a Slevové kódy Prosinec 2021

GOLDIM Slevový kód, Slevové kódy, Slevový kupón a kód kupónu jsou pro vás zdarma. až 70% sleva s 9 nabídkami na Prosinec 2021

Pokračujte goldim.cz
  • Všechno 9
  • Slevu 9

GOLDIM FAQ

GOLDIM nabízí dopravu zdarma?

GOLDIM nabízí dopravu zdarma pro všechny zákazníky tady, kteří zde nakupují. Dokud množství produktů od nich zakoupených dosáhne 1500 korun, není třeba platit poštovné a krásně se vám zabalí. Osvobozená adresa je však omezena na Českou republiku a nemůže být osvobozena na Slovensku a v jiných částech Evropy. Pokud je částka nižší než 1500 a poštovné si musíte zaplatit sami.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů GOLDIM?

GOLDIM poskytuje odměny za kupóny všem zákazníkům, kteří se poprvé přihlásí k odběru e -mailů. Aktuálně dostávají pouze speciální nabídky pro předplatitele zpravodaje. Jako bonus vám při prvním nákupu pošlou 100 Kč. Můžete jej přímo použít ve své první objednávce a neexistuje žádný limit částky. A také můžete získat spoustu slevových informací o jejich produktech.

Jaké platební metody přijímá GOLDIM?

GOLDIM nejprve přijímá dobírku. Pokud částka nákupu nepřesáhne 1 500 Kč, bude účtován manipulační poplatek 40 Kč. GOLDIM také přijímá zákazníky k bankovním převodům předem a přijímá mnoho známých značek kreditních karet. Nakonec si můžete zajít do jejich české prodejny vyzvednout si zboží sami. Za svou objednávku můžete zaplatit při jejím vyzvednutí.

Existují nějaké výhody členství v GOLDIM?

GOLDIM si svých věrných zákazníků co nejvíce váží, a proto navrhli program odměn, prostřednictvím kterého pro vás bude výhodnější nákup jejich čisté české keto diety. Můžete získat 2% dlouhodobou slevu s kumulativní spotřebou 5 900 korun, slevu 3% se spotřebou 10 900 korun a tak dále, největší slevou je 5% sleva při spotřebě 20 000 korun.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky GOLDIM.