czkupon.com
Czkupon Czkupon Grada Slevový kód

Grada Slevový kód a Slevové poukazy Květen 2022

Až 55% sleva. V e-shopu najdete kompletní sortiment Grada Slevové kódy, Slevový kupón a kód kupónu. Až 55% sleva. Popadni teď šanci.

Pokračujte grada.cz
  • Všechno 15
  • Kódy 2
  • Slevu 13

Grada FAQ

Grada nabízí dopravu zdarma?

Grada samozřejmě, že zákazníkům poskytujeme dopravu zdarma a stačí vám jednorázová objednávka ve výši 800 korun. Objednávku ale zasílají pouze na adresy v ČR a zboží si můžete zdarma vyzvednout na prodejnách v Praze a Brně. Účtují si 49-95 korun za poštovné u objednávek nepřesahujících 800 korun. Cena zahrnuje náklady na balení.

Jaké platební metody přijímá Grada?

Grada akceptuje pět způsobů platby včetně dobírky a je třeba zaplatit příplatek 20 korun. V jejich prodejně můžete platit i hotově. Platit můžete také dobírkou nebo tak platební kartou v místě určeném kupujícím v objednávce. Profitovat můžete také z bezhotovostních převodů na účet prodejce nebo platební bránu společnosti prostřednictvím partnerské sítě.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich Grada?

Zaregistrovali jste jejich členskou kartu? Pokud ano, můžete nyní všechny knihy na jejich webu zakoupit s 25% slevou. Grada automaticky poskytne 25% slevu v objednávce zákazníkům, kteří k nákupu použijí členskou kartu. Slevu nelze sčítat s jinými slevami, ale tuto slevu lze využít opakovaně. K registraci stačí zadat své jméno a telefonní číslo.

Grada má dárkovou kartu?

Dárková karta Grada má tři možnosti: 200 korun a 500 korun a 1 000 korun, a po zakoupení dárkového certifikátu obdržíte dárkový certifikát e-mailem. Poukaz můžete přeposlat nebo vytisknout a darovat v naturáliích. Obdarovaný má dostatek času na rozmyšlenou, protože jeho dárkový certifikát lze použít po dobu jednoho roku od data nákupu.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Grada.