czkupon.com
Czkupon Czkupon Inter Cars Slevový kód

Inter Cars Slevové kódy Leden 2022

Ušetřete ještě více s 5 nabídkami Inter Cars Slevový kód a Slevové kódy. Můžete také zkontrolovat Inter Cars Slevové Poukazy - 45% Sleva Na Inter Cars a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

Pokračujte eshop.intercars.cz
  • Všechno 5
  • Slevu 5

Inter Cars FAQ

Inter Cars nabízí dopravu zdarma?

Inter Cars všechny objednávky v České republice jsou doručovány na odběrné místo zdarma a není vyžadována výše objednávky. Mají více než 110 odběrných míst a můžete si vybrat nejbližší místo pro vyzvednutí zboží. Mohou také využít kurýrní společnost k rychlému doručení až k vám domů a tak odpovídající poštovné musíte zaplatit sami.

Jaké platební metody přijímá Inter Cars?

Inter Cars přijímá od zákazníků první tři platební metody. Přijímají nejprve dobírku, dobírku vám může poskytnout několik kurýrních společností, po obdržení zboží musíte také zaplatit kurýrovi další poplatky za služby. Platit můžete také kreditní kartou přes goPay nebo můžete provést platbu předem na váš bankovní účet. Přijímají mnoho známých značek kreditních karet.

Inter Cars má záruční servis?

Inter Cars poskytuje 12 měsíců bezplatných celoevropských asistenčních služeb přímo zákazníkům v hodnotě objednávky 1 050 Kč. To znamená, že během tohoto období budou poskytovat služby údržby vašeho vozu v reálném čase. Objednávka je doručena přímo do autoservisu zdarma a vše je jednoduché a bezproblémové, na kompletní vůz si můžete počkat v pohodlí domova.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Inter Cars.