czkupon.com
Czkupon Czkupon Irobot Slevový kód

Irobot Slevový kód a Slevové poukazy Květen 2022

Až 60% sleva. V e-shopu najdete kompletní sortiment Irobot Slevové kódy, Slevový kupón a kód kupónu. Až 60% sleva. Popadni teď šanci.

Pokračujte irobot.cz
  • Všechno 12
  • Slevu 12

Irobot FAQ

Irobot nabízí dopravu zdarma?

Irobot může zákazníkům doručit dopravu zdarma. Pokud je cena vaší objednávky vyšší než 990 Kč a tak poskytnou dopravu zdarma. Jejich obecná dodací lhůta je jenom 1-3 dny, takže vás obslouží v reálném čase prostřednictvím profesionální kurýrní společnosti. Kromě svátků budou všechny objednávky tak do 15:00 doručeny přepravci ještě tentýž den.

Jaké platební metody přijímá Irobot?

Irobot přijímá dobírku a při převzetí musí zaplatit dopravci servisní poplatek ve výši 39 korun. Můžete platit online kreditní kartou a většina značek kreditních karet může být akceptována jejich společností. Můžete také využít službu bankovního převodu předem a již poskytují české účty a eurové účty. Jejich bezhotovostní platba je bez manipulačních poplatků.

Irobot má záruční servis?

Irobot doba opravy robota je 24 měsíců. Pokud je váš robot mimo záruku, budete muset zaplatit za dopravu a opravy. Robot musí být zabalen, aby nedošlo k poškození během přepravy. Pošlete robota do servisního střediska. Připojte k robotu přesný popis závady a své kontaktní údaje. Po dobu údržby je cena práce servisního technika 180 Kč.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Irobot.