czkupon.com
Czkupon Czkupon Iwant Slevový kód

Iwant Slevové kódy Listopad 2022

Ušetřete ještě více s 16 nabídkami Iwant Slevový kód a Slevové kódy. Můžete také zkontrolovat Doprava Zdarma + Sleva Až 30 % | B2bpartner a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

Pokračujte iwant.cz
 • Všechno 16
 • Kódy 2
 • Slevu 14
 • Doprava zdarma 2

REKLAMA

 • Aplikujte všechny kódy Iwant při placení jediným kliknutím.

  Důvěřuje více než 2 000 000 uživatelů

 • Iwant FAQ

  Nabízí obchod Iwant dárkové karty?

  Pokud potřebujete dárkovou kartu, obchod Iwant vám ji může poskytnout. Dárkovou kartu musíte zakoupit a použít ve fyzickém obchodě. V dárkové kartě můžete dobít libovolnou částku, maximálně však 500 korun. Pokud zboží přesáhne zbývající hodnotu na kartě, rozdíl doplatíte v hotovosti nebo kreditní karta. Zůstatek na kartě nelze vyměnit za hotovost a dárková karta platí 6 měsíců po dobití.

  Jak platit v obchodě Iwant?

  Obchody Iwant mají různé platební metody. Dopravci zaplatíte v hotovosti po doručení na vámi zvolenou adresu. Druhý způsob platby je platba v obchodě. Nákupy můžete zaplatit v hotovosti, platební kartou nebo splátkou. Třetím typem platby je elektronická platba. Za objednávku můžete zaplatit bankovním převodem, Apple Pay, Google Pay, platební bránou a platbou QR kódem. Za objednávku můžete zaplatit i na splátky v e-shopu.

  Poskytuje obchod Iwant dopravu zdarma?

  Vaše zboží může být při nákupu v obchodě Iwant zasláno zdarma. Obchod vás přepraví prostřednictvím Osobního odběru, Prahy-večerního doručení, GLS, DPD České pošty. U těchto expresních dodávek vás obchod přepraví zdarma, když množství zakoupeného zboží dosáhne 3500 Kč. Pro Liftago kurýr-Praha potřebujete k nákupu dopravy zdarma více než 5 000 korun. Pro Liftago kurýr Express-Praha potřebujete k nákupu dopravy více než 10 000 korun. Obchod může také odeslat zboží na Slovensko prostřednictvím DPD a při nákupu nad 30 000 korun můžete poštovné osvobodit.

  Existují v obchodě Iwant studentské slevy?

  V obchodě Iwant si mohou studenti, učitelé a pedagogičtí pracovníci zakoupit omezený počet zařízení za speciální ceny. 10% sleva na určená mini zařízení MacBook, iMac a Mac a 8% sleva na určená zařízení iPad vyžadují doklad o studiu nebo vzdělávací práce. Chcete -li uplatnit slevu, musíte zvolit způsob platby: okamžitá platba/platba bankovním převodem, dobírka nebo platba v hotovosti v obchodě.

  Také by se vám mohly líbit tyto kupóny

  Nenech si nic ujít!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Iwant.