czkupon.com
Czkupon Czkupon Jysk Slevový kód

Jysk Slevový kód a Slevové poukazy Říjen 2022

Až 60% sleva. V e-shopu najdete kompletní sortiment Jysk Slevové kódy, Slevový kupón a kód kupónu. Až 60% sleva. Popadni teď šanci.

Pokračujte jysk.cz
  • Všechno 12
  • Slevu 12

Jysk FAQ

Jysk nabízí dopravu zdarma?

Jedinou možností bezplatné dopravy Jysk je zajít si do obchodu vyzvednout zboží sami. A pouze pokud částka vaší objednávky přesáhne 1 700 Kč, můžete si vybrat vyzvednutí zboží sami. V opačném případě budete muset poštovné zaplatit sami a jejich minimální cena za dopravu je 79 Kč. Náklady na zabalení zboží jsou zahrnuty v ceně dopravy.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Jysk?

Jysk zákazníci, kteří se přihlásili k odběru e -mailu a mají možnost získat platnou dárkovou kartu v hodnotě 3 000 Kč. Po přihlášení odešlou nové letáky, informace o soutěžích a novinkách, inspiraci a nabídky přímo do vaší schránky. A nejdůležitější je, že každý měsíc vylosují 1 předplatitele odběratelů zpravodaje, aby získali dárkovou kartu 3000 korun.

Jaké platební metody přijímá Jysk?

Jysk přijímá online platby a přijímá online bezpečné platby od známých značek kreditních karet, jako jsou Visa a Discovery a Master Card. Současně přijímají také dobírku, nejběžnější způsob platby a budou účtovat část poplatku za službu. Přijímají také váš bankovní převod předem nebo nejpozději 3 dny po obdržení zboží. Můžete si vybrat jakýkoli.

Jysk má dárkovou kartu?

Pomocí jejich dárkové karty můžete dát dárek podle svého výběru příbuzným a přátelům. Dárkovou kartu Jysk lze použít v elektronice nebo kamenných obchodech. Dárkový poukaz bude zaslán přímo na váš e-mail ve formátu PDF. Můžete vytvořit tolik dárkových karet, kolik potřebujete, pokud celková částka nepřesáhne 20 000 Kč. Jejich minimální hodnota dárkové karty je 100 Kč.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Jysk.