czkupon.com
Czkupon Czkupon Kettler Slevový kód

Kettler Slevové kódy Leden 2022

Ušetřete ještě více s 13 nabídkami Kettler Slevový kód a Slevové kódy. Můžete také zkontrolovat Získ Plus T Běžecké Pásy „pod Postel“ Od Ceny 990Kč U KETTLER a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

  • Všechno
  • Slevu

Kettler FAQ

Kettler nabízí dopravu zdarma?

Kettler nabízí dopravu zdarma a při nákupu zboží v celkové hodnotě nad 1 000 Kč získáte dopravu zdarma. Za přepravu zboží v celkové hodnotě do 1 000 Kč bez ohledu na druh přepravce účtují pevnou sazbu dopravného 85 Kč. Pokud si zboží vyzvednete sami, tak nebude vám samozřejmě účtováno žádné poštovné.

Jaké platební metody přijímá Kettler?

Kettler přijímá platbu na dobírku a na dobírku může platit jak Česká pošta, tak i ppl express. Řidič Vám zašle doklad o zaplacení. K platbě můžete použít i online platební kartu a při rychlé platbě se neplatí žádný manipulační poplatek. Platit můžete také bankovním převodem nebo na splátky předem. Můžete také platit v hotovosti, když jdete do kamenné prodejny.

Jaké propagační akce má Kettler?

Kettler mnoho vybavení obchodníka je zlevněno, ale nemá stanovenou speciální propagační oblast. Část jejich dětských stolků, židlí a kočárků je odměněna a cena je snížena o 500 korun. Mají také slevy na jízdní kola, židle a stoly. Jejich slevové rozpětí je zhruba deset až dvacet procent. Určitě ale budete částečně levnější než obvykle a budete mít stejnou kvalitu.

Kettler má záruční servis?

Značkové produkty Kettler nabízejí vyšší než standardní 3letou záruční dobu a záruční doba je prodloužena o další záruky pro určité klasifikační skupiny. Vezměte prosím na vědomí, že záruční doba se nevztahuje na vady způsobené nesprávným používáním výrobku. Pak poskytují záruku 10 let na kovový zahradní nábytek s jinými povrchovými úpravami a záruku 10 let na duralový rám kola.