czkupon.com
Czkupon Czkupon Kinguin Slevový kód

Kinguin Slevový kupón a Slevové kódy Květen 2022

Ověřeny jsou následující obchody 4 a kuponové kódy 1. Až 15% sleva. Nenechte si ujít slevu.

Pokračujte kinguin.net

Kinguin FAQ

Může obchod Kinguin vrátit zboží?

Vstup na stránku a nákup položek na stránce je zdarma. Obchody Kinguin účtují poplatky za používání služeb, jako je prodej položek na webových stránkách. Kdykoli prodáváte položky nebo používáte jiné placené služby, souhlasíte s tím, že vám budou účtovány poplatky v souladu s podmínkami uvedenými v ceníku, který může obchod čas od času upravit. Peníze můžete vrátit až do 60 dnů od data transakce.

Můžete zrušit předobjednávku v obchodě Kinguin?

Svou předobjednávku můžete zrušit kdykoli až 3 dny před datem vydání hry, pokud nebyly předem vydány aktivační klíče spojené s produktem. Žádosti o vrácení peněz dokončené během posledních 3 dnů nemusí být akceptovány. Ceny uvedené v předobjednávkách jsou garantované ceny. Po vydání produktu po vás obchod Kinguin již nebude vyžadovat platbu. Po vydání hry obdržíte klíč v novém pořadí.

Můžete si koupit zlevněné produkty v obchodě Kinguin?

V obchodě Kinguin se prodává spousta her. Můžete si koupit hry s různými styly, různými hratelnostmi a různými zážitky za nižší cenu. Existují nejen hry vhodné pro dospělé, ale i malé hry vhodné pro děti, obecně se jejich slevy pohybují kolem 30 %, což už je hodně.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Kinguin.