czkupon.com
Czkupon Czkupon Kreativní Svět Slevový kód

Kreativní Svět Slevový kód a Slevové kupóny Květen 2022

Kreativní Svět Slevový kód, Slevové kódy, Slevový kupón a kód kupónu jsou pro vás zdarma. Můžete také zkontrolovat Oferta Ograniczona Czasowo Na Ten Tydzień: Zniżka Do 30% | Sauna Bien Etre a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

Pokračujte kreativnisvet.cz
  • Všechno 14
  • Slevu 14

Kreativní Svět FAQ

Jak mi dodá zboží Kreativní Svět?

Kreativní Svět dodává klasické zásilky prostřednictvím exkluzivních nákupů přepravní společnosti GLS z jejich e-shopu. Jejich přepravní společnost vám doručí zboží do jednoho pracovního dne. Kurýr vám zavolá předem, aby vás informoval o stavu doručení, a pokusí se zboží doručit vícekrát. Poštovné v České republice je 89 Kč a na Slovensku 5 Euro.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Kreativní Svět?

Jsou velmi rádi a vidí, že jste s nimi poprvé a vítají vás, že se přidáte a odmění vás. Kreativní Svět jako dárek obdržíte slevu 50 Kč na první nákup zboží v hodnotě více než 499 Kč. Toho však lze využít pouze u nezlevněných produktů a k vytvoření jejich e-mailových novinek se stačí přihlásit k odběru. Mohou vám poskytnout mnoho nových kreativních nápadů a návrhů.

Jaké platební metody přijímají Kreativní Svět?

Kreativní Svět přijímá dobírku a za objednávku můžete platit pouze kurýrem nebo při jejím odeslání. Dobírku lze tak zaplatit v hotovosti nebo kreditní kartou. Přijímají také bankovní převody a způsoby platby online platební kartou. Přijímají také dobírku od zákazníků ze Slovenska. Na jejich účet můžete platit v hotovosti přímo kurýrovi, online kartě nebo předem v eurech.

Kreativní Svět má dárkovou kartu?

Kreativní Svět poskytuje zákazníkům výběr dárkových karet, které jim pomohou mít lepší výběr pro zákazníky. Mají čtyři možnosti: 100 korun a 200 korun, 500 korun a 1000 korun. A také vám mohou vytisknout své exkluzivní vzory, aby si zákazníci s touto kartou mohli libovolně nakupovat zboží ve svých obchodech, aby posílili a realizovali svoji kreativitu.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Kreativní Svět.