czkupon.com
Czkupon Czkupon Lego Slevový kód

Lego Slevový kód a kód kupónu Září 2021

Všechny kupóny byly nedávno aktualizovány a 55% úspory pro vás nyní. Ušetřete ještě více s 8 nabídkami Lego Slevový kód a Slevové kódy Můžete také zkontrolovat Byty Ze Seriálu Přátelé Od Ceny 129.00Kč a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

Pokračujte lego.cz
  • Všechno 8
  • Slevu 8
  • Doprava zdarma 1

Lego FAQ

Lego Poskytují přepravní službu zdarma?

Lego Nabízejí dopravu zdarma a platí pouze pro telefonické a online objednávky nad 1400 Kč, jinak je jejich cena za doručení 150 Kč. Lego Nejsou schopni dodat do všech regionů v Evropě. Před nákupem musí být hodnota nákupu alespoň uvedenou prahovou částkou. Obvykle budou doručeny do 1-3 pracovních dnů od profesionálního expresního doručení.

Jaké platební metody přijímají Lego?

Lego Přijímají karty MasterCard a Visa. Dokud nebude vaše tak objednávka odeslána, nebudou z vaší kreditní karty strhávat žádné poplatky. A vězte, že transakce je chráněna nejvyšší úrovní zabezpečení pomocí šifrování SSL. Lego Přijímají také platby kreditní kartou a debetní kartou nebo PayPal. Můžete také použít VIP body nebo dárkové certifikáty.

Lego Mají nějaké speciální služby?

Lego Mají učební systém pro zákazníky. Zákazníci používají svůj učební systém k přehodnocení učení STEAM a stimulaci zábavy ve třídě. Jedná se o intuitivní, inkluzivní a přizpůsobitelný praktický učební systém. Lego Díky schopnostem studentů se dívat do budoucnosti a díky tomu, že jim poskytuje neomezené možnosti praktického a zábavného učení, z nich dělá sebevědomé celoživotní studenty.

Lego Mají záruční servis?

Lego Obvykle poskytují tak záruční servis pro každou položku. Lego V úvodu produktu napsali záruční informace o svých produktech a náhradních dílech. Nebo tak máte -li jakékoli další dotazy, obraťte se na tým zákaznických služeb jejich společnosti. Dokud je s vaším výrobkem v záruční době jakýkoli problém, bezplatně vám jej opraví.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Lego.