czkupon.com
Czkupon Czkupon Lounge Underwear Slevový kód

Lounge Underwear Slevový kupón a Slevové kódy Září 2022

Ověřeny jsou následující obchody 5 a kuponové kódy 1. Až 55% sleva. Nenechte si ujít slevu.

Pokračujte loungeunderwear.com
  • Všechno 5
  • Slevu 5
  • Najděte 45% Slevu S Slevové Kódy Lounge Underwear + Doprava Zdarma

  • Doporučte Příteli A Získejte 15% Slevu Na Lounge Underwear

  • 20% SLEVA - Lounge Underwear Slevové Kódy První Sleva

  • Sleva 55% S Slevové Kupóny Lounge Underwear

  • 45% Slevové Poukazy V Lounge Underwear

Lounge Underwear FAQ

Jaké jsou zásady vrácení zboží Lounge Underwear?

Lounge Underwear v současné době poskytuje bezplatné vrácení pro zákazníky ve Spojeném království a Irsku a Spojených státech, Švédsku a Německu a Nizozemsku a Francii. Zavázali se poskytovat své produkty jako značku a doufají, že budou co nejdříve poskytovat bezplatné vrácení po celém světě. Pokud jim bude vaše objednávka vrácena do 60 dnů a oni ji mohou sledovat, stále máte nárok na vrácení.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Lounge Underwear?

Lounge Underwear nabízí 10% slevu na první nákup pro zákazníky, kteří se tak aktivně přihlásí k odběru e-mailu. Nemají žádný limit na výši a můžete je přímo použít při své první objednávce. Budou vám také posílat nejrůznější novinky o výběru a péči o spodní prádlo a dámské spodní prádlo. A můžete kdykoli zrušit.

Jaké platební metody přijímá Lounge Underwear?

Lounge Underwear přijímá iDEAL jako online platební metodu poskytovanou bankou v rámci svých online bankovních služeb pro nizozemské zákazníky. Můžete také platit prostřednictvím běžně používaných značek kreditních karet včetně Visa a Maestro, MasterCard a American Express a Discover. Přijímají také odloženou platbu Klarna do 14 dnů a to platí pouze pro všechny zákazníky starší 18 let.

Lounge Underwear má dárkovou kartu?

Dárkovou kartu Lounge Underwear lze zakoupit pouze prostřednictvím jejich online obchodu a lze k ní přistupovat prostřednictvím jedné z jejich produktových stránek. Dárkový certifikát nebude zaslán ve fyzické podobě, obdržíte potvrzovací email s kódem dárkového certifikátu. Výše jejich dárkového certifikátu je určena na základě vámi zadané částky. Dárkové karty jsou nevratné položky.

Také by se vám mohly líbit tyto kupóny

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Lounge Underwear.