czkupon.com
Czkupon Czkupon LuxusníPrádlo Slevový kód

LuxusníPrádlo Slevový kód a Slevové poukazy Leden 2022

Až 80% sleva. V e-shopu najdete kompletní sortiment LuxusníPrádlo Slevové kódy, Slevový kupón a kód kupónu. Až 80% sleva. Popadni teď šanci.

  • Všechno
  • Kódy
  • Slevu
  • Doprava zdarma

LuxusníPrádlo FAQ

LuxusníPrádlo nabízí dopravu zdarma?

LuxusníPrádlo poskytuje dopravu zdarma pro všechny zákazníky v ČR a požadavek je velmi jednoduchý. Zákazníkům, kteří mají objednávku nad 499 korun, mohou také doručit bezplatné doručení na odběrné místo. Pro doručení v reálném čase používají GLS a dpd express a ppl express. Mají dostatečné zásoby a mohou být doručeny domů do 4 pracovních dnů.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů LuxusníPrádlo?

LuxusníPrádlo nabízí 10% slevu pro zákazníky, kteří se přihlásí tak k odběru e-mailu poprvé. Tuto slevu je potřeba uplatnit při objednávce nad 2000 korun. A můžete také získat jejich online návody na spodní prádlo a teplé oblečení. Můžete se také poprvé dozvědět o jejich slevách a akcích. Nebudou vás rušit každý den.

Jaké platební metody přijímá LuxusníPrádlo?

LuxusníPrádlo přijímá dobírku a účtuje si poplatek za službu ve výši 40-50 korun podle zvoleného expresního doručení. Můžete také platit rychle online a platit prostřednictvím známých značek kreditních karet, jako jsou Visa a MasterCard a Maestro. Můžete také provést bankovní převod předem na jejich určený účet. Můžete si dokonce vybrat twisto pro odložení platby.

Nabízí LuxusníPrádlo dárky zdarma?

LuxusníPrádlo jako poděkování za nákup položek v jejich internetovém obchodě obdržíte dárkový certifikát. Dárkový poukaz Vám zajistí bezplatnou návštěvu kteréhokoli z jejich 40 kosmetických center v ČR a také bezplatnou službu zjištění aktuálního stavu pleti pomocí ultrazvukového diagnostického zařízení a aplikaci moderní kosmetiky s patentovanou technologií ošetření pleti. Hodnota těchto služeb je ekvivalentní 500 Kč.