czkupon.com
Czkupon Czkupon Mall Slevový kód

Mall Slevový kupón Leden 2022

Získejte zlatou šanci, jak ušetřit peníze pomocí Mall Slevový kód, Slevové kódy a Slevový kupón. Využijte následujících 22 speciálních nabídek.

Pokračujte mall.cz
  • Všechno 22
  • Kódy 2
  • Slevu 20
  • Doprava zdarma 2

Mall FAQ

Mall nabízí dopravu zdarma?

Mall objednané zboží vám může být zasláno kamkoly v České republice. Pokud si vyberete některou z přepravních společností, které poskytují, kurýr určené přepravní společnosti vás upozorní na dobu doručení. Poskytuje dopravu zdarma při objednávce nad 1000 Kč Cena dopravy českých poštovních dopravců je 95 Kč. Doručení přes DPD vás také vyjde na 95 Kč.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Mall?

Mall poskytuje možnosti gramofonu pro zákazníky, kteří se zaregistrují k odběru e-mailu. Na jejich gramofony jsou různé slevy. Jsou zde slevy 5-20 % a přímé srážky 100-200 korun. Možná se nepohnete dál, ale tato příležitost je velmi malá a téměř nemožná. E-mailová registrace je tak proto moc výhodná pro první várku zákazníků.

Mall má odměnu za doporučení přátelům?

Když své produkty doporučíte svým přátelům, dají vám 5% až 8 % z ceny objednávky. Mall vám zašle velmi profesionální odkaz, tak na který vaši přátelé musí kliknout, aby si vypočítali váš výkon. Během roku připravili různé cenové aktivity, takže můžete kdykoli získat bonus za doporučení přátel. Tato aktivita je dobrá pro vás a vaše přátele.

Jaké platební metody přijímá Mall?

Mall přijímá online platby kreditní kartou, takže můžete platit tak z pohodlí domova. Vaše objednávka bude tak okamžitě zaplacena a může být okamžitě odeslána. Přijímají také platbu bankovním převodem a tak je to zdarma. Pokud pro vás platba online nevyhovuje, můžete na prodejně zaplatit i hotově nebo platební kartou při vyzvednutí zboží. Nakonec si vždy můžete vybrat tu dobírku.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Mall.