czkupon.com
Czkupon Czkupon Mirakulum Slevový kód

Mirakulum Slevový kupón a Slevové kódy Únor 2024

Mirakulum Slevový kód, Slevové kódy, Slevový kupón a kód kupónu jsou pro vás zdarma. až 60% sleva s 6 nabídkami na Březen 2024

Pokračujte mirakulum.cz
 • Všechno 6
 • Slevu 6

REKLAMA

 • Aplikujte všechny kódy Mirakulum při placení jediným kliknutím.

  Důvěřuje více než 2 000 000 uživatelů

 • Mirakulum FAQ

  Mirakulum Jak mi dodávají zboží?

  Mirakulum Mají dva způsoby, jak sbírat lístky poštou a sami. Mirakulum Mohou poskytnout poštovní lístky zákazníkům, kteří si rezervují online předem. Můžete si vybrat vhodnou kurýrní společnost a zaplatit dopravu sami. Můžete si také jít přímo do jejich zábavního parku vyzvednout lístky nebo koupit lístky na místě. Během prázdnin však může být spousta lidí, kteří si kupují lístky.

  Jak mohu zaplatit Mirakulum?

  Mirakulum Přijímají nejužitečnější platební metody. První je provést bankovní převod předem, aby vám mohli vygenerovat příkaz k vyzvednutí jízdenky. Mirakulum Přijímají také řadu známých online plateb kreditními kartami a lze je připsat na účet v reálném čase. Můžete jim také zaplatit šekem nebo v hotovosti. Pokud je zaslán poštou, je přijatelné dobírka.

  Mirakulum Jaká je jejich sleva?

  Jste dětský tábor, skaut nebo jiná organizovaná dětská skupina? Mirakulum Vítají dětské skupiny a poskytují jim různé výhody. Mirakulum Nabídnou slevy na dětské skupinové vstupenky. Obvykle je plné vstupné pro jednu osobu 250 Kč, ale skupinové vstupné za rezervace je 220 Kč za osobu. Připravují také zdarma a chutné občerstvení pro děti.

  Mirakulum Nabízejí parkování zdarma?

  Mirakulum Mohou poskytnout parkování zdarma ale potřebují podmínky. Mirakulum Poskytnou bezplatné parkování a odpočinkový prostor pro dětské skupiny, školní skupiny a firemní skupiny. Vědí, že pro skupinové cestování musí mnoho lidí potřebovat místo na parkování a odpočinek. Poskytují také bezplatné profesionální lékařské služby. Jejich parkoviště může tak zaparkovat 1 000 aut a asi 50 bezplatných autobusů.

  Také by se vám mohly líbit tyto kupóny

  Nenech si nic ujít!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Mirakulum.

  Pokud budete pokračovat, předpokládáme, že souhlasíte se Zásadami souborů cookie. Přečtěte si více