czkupon.com
Czkupon Czkupon Modivo Sleva V Aplikaci

Modivo Sleva V Aplikaci Květen 2022

Vyberte si z 1 kupónových kódů a 13 nabídek. Až 60% sleva s Modivo Sleva V Aplikaci.

Pokračujte modivo.cz
  • Všechno 14
  • Kódy 1
  • Slevu 13
  • Doprava zdarma 1

Modivo FAQ

Potřebujete se přihlásit k odběru e-mailu obchodu Modivo?

Pokud je pro vás obchod Modivo zajímavý, můžete si objednat jeho email a obchod vám bude občas zasílat zajímavé novinky a slevy. Přihlaste se k odběru newsletteru a získejte 15% slevu na svůj první nákup. Z odběru se také můžete kdykoli odhlásit, pokud o něj ztratíte zájem.

Můžete si koupit zlevněné produkty v obchodě Modivo?

V obchodě Modivo je ve výprodeji spousta značkového oblečení, vhodné a levné oblečení a doplňky zde najdou muži, ženy i děti. Slevy jsou zde až 60% a některé položky mají navíc slevu 10% až 15%. Nemůžete se nechat zlákat k nákupu oblečení velkých jmen za tak nízkou cenu? Pojďme.

Má obchod Modivo zásilku zdarma?

Obchod Modivo za vás zasílá vaši objednávku prostřednictvím České pošty, PPL, při nákupu nad 699 Kč si můžete užít radost z dopravy zdarma, která vám ušetří náklady na nákup. Obchod má také 100denní zásadu bezplatného vrácení. Vrácení může být odmítnuto, pokud je vráceno po 100 dnech.

Má obchod Modivo záruku?

Můžete si být jisti, že obdržíte 100% originální produkt se všemi logy společnosti. Na každý produkt se vztahuje 2letá záruka. Tato záruka se vztahuje na všechny obchody, včetně zlevněných položek. Obchod Modivo je ochotný zvážit veškeré reklamace, bohužel to v některých případech není možné. Zboží musí vykazovat skutečné vady způsobené výrobcem. Proto prosím zhodnoťte stav věci a ujistěte se, že výsledná závada není způsobena nesprávným používáním nebo údržbou.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Modivo.