czkupon.com
Czkupon Czkupon Motovidlo Slevový kód

Motovidlo Slevové kódy Leden 2022

Ušetřete ještě více s 9 nabídkami Motovidlo Slevový kód a Slevové kódy. Můžete také zkontrolovat Až 50% Sleva Na Vybrané Vánoční Dekorace - TOM a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

  • Všechno
  • Slevu
  • Doprava zdarma

Motovidlo FAQ

Poskytuje obchod Motovidlo dopravu zdarma?

K přepravě vašeho zboží si můžete vybrat služby přepravních společností PPL a Zásilkovna. Obchod se pokouší odeslat všechny zaplacené objednávky do 12:00 téhož dne. Když vaše nákupy splní 1 500 Kč, obchod Motovidlo vám zboží dopraví zdarma, jinak budete muset za dopravu zaplatit 49 až 89 Kč. Pokud nechcete platit za dopravu, můžete si zboží také vyzvednout osobně v kamenném obchodě.

Jakými způsoby můžete zaplatit cenu v obchodě Motovidlo?

Obchod Motovidlo doporučuje k platbě za vaši objednávku použít platební bránu GoPay. Kromě toho můžete také platit online kreditní kartou nebo bankovním převodem z vybraných českých bank. V takovém případě obchod okamžitě obdrží informace o zaplacení objednávky a mohou ihned začít objednávku zpracovávat. Na jejich účet můžete také zaplatit standardním bankovním převodem. Pokud si nekoupíte přizpůsobené produkty, můžete také použít dobírku a platit dopravci až při převzetí zboží.