Czkupon Czkupon Motozem Slevový kód

Motozem Slevový kupón a Slevové kódy Srpen 2022

Pokračujte motozem.cz

Motozem Slevový kód, Slevové kódy, Slevový kupón a kód kupónu jsou pro vás zdarma. až 55% sleva s 15 nabídkami na Srpen 2022

  • Všechno 15
  • Slevu 15
  • Doprava zdarma 2

Motozem FAQ

Motozem nabízí dopravu zdarma?

Motozem zahrnuje dopravu zdarma a dopravu zdarma pro nákupy nad 1 000 USD. Usilovně pracují na tom, aby nedocházelo k žádnému prodlení při zpracování objednávky a služba doručená přepravci byla pro vás zcela uspokojivá. Obvykle by vám zásilka měla být doručena tak do 1-3 pracovních dnů po doručení. Čekejte prosím trpělivě.

Jaké platební metody přijímá Motozem?

Motozem také přijímá několik běžných platebních metod. Nejprve přijímají dobírku a inkasují platby a poplatky za další služby prostřednictvím operátorů ppl a České pošty. Platit můžete i předem bankovním převodem. Můžete také platit online kreditními kartami Visa a Mastercard a Maestro. Jejich bankovní převody a tak online platby si neúčtují žádné poštovné.

Motozem nabízí dárky zdarma?

Motozem věnujte dárky zákazníkům, kteří utratí až určitou částku objednávky. I tato částka je však snadno dosažitelná, což znamená, že k objednávce v hodnotě 1000 korun dostanete dárek zdarma. Dárky jsou speciální dárky související s jejich podnikáním a budou vám zaslány náhodně. Jejich dárek zdarma bude zaslán na vaši adresu spolu s vaším balíčkem.

Motozem má záruku spokojenosti?

Motozem věří, že spokojenost zákazníků je tak pro ně velmi důležitá. Proto poskytují 100% záruku spokojenosti pro každého spotřebitele. Pokud nejste s jejich produkty po použití spokojeni, kontaktujte je prosím přímo a vraťte jim produkty nebo je vyměňte za jiné produkty. Udělají vše pro to, abyste byly tak velmi velmi spokojeni.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Motozem.