czkupon.com
Czkupon Czkupon Next Slevový kód

Next kód kupónu Květen 2022

Eshop Next nabízí širokou škálu slev pro všechny zákazníky. až 70% sleva s Next Slevové kódy a Slevový kupón. Popadni teď šanci.

Pokračujte nextdirect.com
  • Všechno 8
  • Slevu 8

Next FAQ

Má obchod Next zásilku zdarma?

Dobrá zpráva, všechny objednávky nad 1200 Kč jsou aktuálně poštovné zdarma. Při objednávce nižší než 1200 Kč bude účtováno 150 Kč za objednávku. Litujeme, obchod Next nemůže doručovat na jinou adresu, než je adresa vašeho účtu. To zahrnuje obchodní adresy, poštovní schránky nebo adresy v jiných zemích. Všimněte si, že pokud dáte dohromady různé objednávky, mohou být odeslány v jednom balíku, abyste zboží dostali co nejrychleji.

Jaké způsoby platby existují v obchodě Next?

Obchod Next přijímá následující kreditní karty: Visa, Mastercard, Diners, Maestro a PayPal. Karta musí být zaregistrována na adresu uvedenou ve vašem účtu. Obchod nebude přijímat karty, jejichž platnost vyprší během následujících 5 dnů. Údaje o vaší kartě jsou zkontrolovány a ověřeny třetí stranou a po obdržení potvrzení je zásilka vyskladněna. Litujeme, online platba dárkovým poukazem není v ČR dostupná. Dárkové poukázky lze zakoupit a použít pouze ve Spojeném království.

Lze v obchodě Next zakoupit dárkové karty?

Pokud jste zákazníkem ve Spojeném království, můžete nakupovat a používat dárkové karty do obchodů Next, jejichž hodnota se pohybuje od 5 do 200 GBP, dárkové karty se dodávají v různých obalech a jsou vhodné pro různé lidi při různých příležitostech, jako jsou svatby, narozeniny, nový domov atd.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Next.