czkupon.com
Czkupon Czkupon Nová Kabelka Slevový kód

Nová Kabelka Slevové kódy Leden 2022

Ušetřete ještě více s 21 nabídkami Nová Kabelka Slevový kód a Slevové kódy. Můžete také zkontrolovat Získ Plus T Doprava A Platby Cenu Pouhých 199Kč U Novakabelka a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

  • Všechno
  • Kódy
  • Slevu

Nová Kabelka FAQ

Nová Kabelka nabízí dopravu zdarma?

Nová Kabelka pro vlastní vyzvednutí obdržíte upozornění na doručení objednávky na email a následně si můžete produkt vyzvednout do pěti pracovních dnů. Jejich zboží bude doručeno na Vámi zvolenou pobočku České pošty následující pracovní den po doručení. Za nejvýhodnější zásilku si účtují pouze 79 Kč a doručena bude do jednoho až dvou pracovních dnů po odeslání.

Nová Kabelka má odměnu za doporučení přátelům?

Nová Kabelka je italská značka, takže chci i nadále rozvíjet trh a můžete ji doporučit dalším přátelům. Poskytnou vám exkluzivní odkaz a každá objednávka provedená prostřednictvím tohoto odkazu vám poskytne 10% odměnu. Vaši přátelé mají také šanci získat kupóny a to je velmi užitečné pro vás oba. Můžete to doporučit mnoha přátelům.

Jaké platební metody přijímá Nová Kabelka?

Nová Kabelka nejprve přijme platbu na dobírku a bude si účtovat servisní poplatek ve výši 29 SEK. Můžete také přijímat platby kreditními kartami online a zákazníkům můžete poskytnout platební metody mnoha značek kreditních karet. Přijímají kreditní karty značek jako Visa a MasterCard a Maestro. Můžete také provádět online platby přes PayPal bez jakýchkoli manipulačních poplatků.

Nová Kabelka má dárkovou kartu?

Nová Kabelka poskytuje zákazníkům exkluzivní dárkové karty do tohoto obchodu a vybrat si můžete z dárkových poukazů v hodnotě 500 až 5000 Kč. Jsou za 500 korun za výběr ze stále se zvyšujících cen dárkových karet a můžete si jich koupit, kolik chcete. Jejich dárkový poukaz je v elektronické podobě a kupón je platný 6 měsíců od data zakoupení.