czkupon.com
Czkupon Czkupon Pandora Slevový kód

Pandora Slevový kupón a Slevové kódy Leden 2022

Ověřeny jsou následující obchody 7 a kuponové kódy 1. Až 55% sleva. Nenechte si ujít slevu.

  • Všechno
  • Slevu

Pandora FAQ

Pandora nabízí dopravu zdarma?

Pandora nabízí dopravu zdarma pro objednávky zákazníků, které splňují tak standardní kritéria. Jejich podmínkou je, že vaše jednorázová částka objednávky přesáhne 65 amerických dolarů. Obvykle se očekává doručení jejich šperků do 2-4 pracovních dnů. Jejich objednávky jsou expedovány od pondělí do pátku, kromě svátků. Pokud jste této částky nedosáhli, budete si muset zaplatit poštovné sami.

Pandora nabízí studentské slevy?

Pandora nabízí 10% slevu oprávněným studentům prostřednictvím Student Beans a IDme. Své studentské údaje je potřeba zaregistrovat předem a poté si můžete ihned vytvořit svůj dokonalý tvar šperku za příznivější cenu. Jejich studentské slevy nejsou jednorázové, ale platí dlouhodobě a lze je uplatnit na všechny šperky. Při pokladně stačí ukázat svůj průkaz totožnosti.

Jaké propagační akce má Pandora?

Pandora má slevy na šperky a náhrdelníky a náušnice a náramky. Kupte si tři kusy jejich šperků a můžete si užít 15% slevu a styl není nijak omezen. Pro získání této slevy si můžete vybrat libovolné tři položky. Mohou vám také poskytnout šperky různých stylů a barev, abyste si je mohli koupit tak za nižší cenu.

Pandora má dárkovou kartu?

Pandora poskytuje služby dárkových karet a má dvě možnosti: fyzické dárkové karty a elektronické dárkové karty. Jejich dárkové karty mají cenu 25 USD, 50 USD a 75 USD a 100 USD, 250 USD a 500 USD. Vaše fyzická dárková karta obvykle dorazí do 2–4 pracovních dnů. A e-dárková karta bude zaslána na váš e-mail co nejdříve po provedení platby.