czkupon.com
Czkupon Czkupon Parfumdreams.cz Slevový kód

Parfumdreams.cz Slevový kupón Leden 2022

Získejte zlatou šanci, jak ušetřit peníze pomocí Parfumdreams.cz Slevový kód, Slevové kódy a Slevový kupón. Využijte následujících 15 speciálních nabídek.

  • Všechno
  • Kódy
  • Slevu

Parfumdreams.cz FAQ

Parfumdreams.cz nabízí dopravu zdarma?

Parfumdreams.cz poskytuje dopravu zdarma zákazníkům s objednávkami nad 750 Kč. U objednávek, které nepřekročí 750 Kč, je však potřeba, aby zákazník zaplatil poštovné 80 Kč. Váš balíček zašlou prostřednictvím PPL. Doručení probíhá do 3-4 pracovních dnů. V případě opožděného dodání vás neprodleně upozorní a zaplacenou částku obratem vrátí. Jejich dodání je profesionální.

Mohou se zákazníci přihlásit k odběru e -mailů Parfumdreams.cz?

Parfumdreams.cz poskytuje odměny za kupóny všem zákazníkům, kteří se poprvé zaregistrují k odběru e-mailu. Aktuálně dostávají speciální nabídky pouze od odběratelů newsletteru. Za odměnu vám zašlou slevový kupón 15 % na první nákup. Můžete jej použít přímo ve své první objednávce a neexistuje žádné omezení množství. A také můžete získat spoustu slevových informací o jejich produktech.

Parfumdreams.cz nabízí stahování aplikací?

Parfumdreams.cz vyvinul mobilní aplikace pro zařízení Android a iOS. A stal se prvním poskytovatelem místního mobilního online obchodu s kosmetikou. Speciální verze iPadu byla uvedena na trh v roce 2012. Tyto místní aplikace jsou neustále vyvíjeny a jsou jednou z předních mobilních nákupních aplikací v Německu. Můžete jej kdykoli použít na svém telefonu.

Parfumdreams.cz nabízí dárky zdarma?

Parfumdreams.cz podle množství vaší objednávky a aktuální dostupné kapacity připojí k vaší objednávce 1-3 vzorky. Bohužel se nemůžete rozhodnout, které vzorky obdržíte. Každopádně při objednávce dámských vůní většinou přikládají vzorky dámských vůní a pánské se vzorky pánských vůní. Pokud si koupíte kosmetiku pro péči o pleť, přijdou s kosmetickými vzorky. V případě zájmu o vzorek konkrétního parfému napište do poznámky.