czkupon.com
Czkupon Czkupon Pekro Slevový kód

Pekro Slevový kód a kód kupónu Srpen 2022

Všechny kupóny byly nedávno aktualizovány a 70% úspory pro vás nyní. Ušetřete ještě více s 9 nabídkami Pekro Slevový kód a Slevové kódy Můžete také zkontrolovat Doprava Zdarma + Sleva Až 30 % | B2bpartner a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

Pokračujte pekro.cz
  • Všechno 9
  • Slevu 9
  • Doprava zdarma 1

Pekro FAQ

Pekro Jak mě mohou osvobodit od zasílání pošty?

Pekro Přijímají zákazníky k osobnímu vyzvednutí zboží v Brně bez placení poštovného. Poté, co obdrží objednávku a ji co nejdříve zpracují. Pekro Dodají vám produkty, které jste si objednali a prostřednictvím sítě více než 100 distribučních bodů. Za internetové objednávky nepřesahující 3 000 Kč účtují 49 Kč. Není nutné platit poštovné, pokud přesáhne 3 000 korun.

Pekro Kolik způsobů je mohu zaplatit?

Pekro Nejprve poskytují zákazníkům v České republice dobírku. Po obdržení zboží musíte zaplatit částku objednávky a další poplatky za služby. V současné době přijímají dopravci pouze platby v hotovosti. Pekro Přijímají také profesionální bankovní převody poté, co zákazníci zadají objednávku nebo můžete jít přímo do jejich fyzického obchodu zaplatit v hotovosti.

Pekro Mají záruční servis?

Pekro Poskytují záruční servis kancelářského vybavení. Pekro Kromě prodeje od založení společnosti poskytují služby, údržbu a úklid kancelářské techniky. Všichni zaměstnanci mají tak dlouholeté zkušenosti, pravidelná obchodní a technická školení, odpovídající vybavení a náhradní zásoby hlíny. Jsou vždy připraveni poskytnout řešení problémů s vaším strojem. Provádějí opravy u zákazníků ve vaší společnosti nebo doma.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Pekro.