czkupon.com
Czkupon Czkupon POČÍTÁRNA.CZ Slevový kód

POČÍTÁRNA.CZ Slevové kódy Říjen 2023

Ušetřete ještě více s 8 nabídkami POČÍTÁRNA.CZ Slevový kód a Slevové kódy. Můžete také zkontrolovat 【SALE】Slevový Kód POČÍTÁRNA.CZ Až 30% - Aliexpress a najít další kódy slev pro své oblíbené produkty.

Pokračujte pocitarna.cz
 • Všechno 8
 • Slevu 8

REKLAMA

 • Aplikujte všechny kódy POČÍTÁRNA.CZ při placení jediným kliknutím.

  Důvěřuje více než 2 000 000 uživatelů

 • POČÍTÁRNA.CZ FAQ

  Existují nějaké slevy na produkty v obchodě POČÍTÁRNA.CZ?

  Máte štěstí, že v obchodě POČÍTÁRNA.CZ můžete jinde nakupovat elektronické výrobky stejné kvality za nižší cenu. Můžete například koupit levné notebooky různých modelů prodávané se slevami od značek jako ACER, Lenovo, Dell, Apple a HP. Sleva, na kterou se můžete těšit, se pohybuje kolem 50%, což je mnohem levnější než tržní cena. Pokud máte tento požadavek, na co čekáte!

  Kolik stojí poštovné v obchodě POČÍTÁRNA.CZ?

  Zboží si můžete vyzvednout osobně v kamenné prodejně v Brně, nebo si můžete zboží vyzvednout kurýrem. Obchod POČÍTÁRNA.CZ zasílá zboží prostřednictvím PPL, České pošty, Balíkovny, Zásilkovny, DPD, DHL. Nejnižší poplatek je Zásilkovna, která stojí 79 korun za standardní přepravu. Jiné kurýrní společnosti musí účtovat poplatky za přepravu mezi 89 korunami a 129 korunami.

  Jak platit v obchodě POČÍTÁRNA.CZ?

  V obchodě POČÍTÁRNA.CZ můžete platit jakýmkoli z následujících způsobů: můžete platit v hotovosti nebo platební kartou v kamenném obchodě v Brně; nebo můžete platit na dobírku v místě uvedeném v objednávce, kde je nutné připlatit poplatek za kurýrní společnost. Platba do obchodu bezhotovostním převodem a platební bránou GOPAY je zdarma. Obchod také podporuje půjčky poskytované třetími stranami.

  Jakou záruční politiku má obchod POČÍTÁRNA.CZ?

  Záruční doba se počítá od doručení věci kupujícímu; pokud byla věc odeslána v souladu se smlouvou, začne běžet, jakmile věc dorazí na místo určení. Pokud zakoupenou věc uvede do užívání někdo jiný než prodávající, záruční doba se počítá ode dne jejího uvedení do provozu a smluvní doba zajištění kvality je 0–36 měsíců a je přímo uvedena samostatně pro každý produkt v detailu produktu. V případě, že je kupujícím podnikatel, obchod POČÍTÁRNA.CZ vždy poskytuje pouze 12měsíční záruku kvality.

  Také by se vám mohly líbit tyto kupóny

  • Získat Kompatibilní Kapsle Nespresso Nejnižší Až 86Kč U Obchodníka Cool-Ceny

  • Získat Školní Batohy Pro Menší školákyza 3990Kč U E Batoh

  • Získat 900ml Kompletní Dávkaza 158,00Kč U Femigard

  • Získat DOPLŇKYza 161Kč U Puky

  • Výprodej - Až 20% Sleva Na Vybrané Zboží

  • BEROUN, BENEŠOV, MĚLNÍK - 990 Kč

  Nenech si nic ujít!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky POČÍTÁRNA.CZ.

  czkupon.com používá cookies, abychom zajistili, že vám na našich stránkách poskytneme ty nejlepší zkušenosti. Pokud budete pokračovat, czkupon.com předpokládá, že souhlasíte s našimi Zásadami používání souborů cookie. Přečtěte si více