czkupon.com
Czkupon Czkupon Pompo Slevový kód

Pompo Slevový kupón a Slevové kódy Květen 2022

Pompo Slevový kód, Slevové kódy, Slevový kupón a kód kupónu jsou pro vás zdarma. až 75% sleva s 15 nabídkami na Květen 2022

Pokračujte pompo.cz
  • Všechno 15
  • Kódy 2
  • Slevu 13
  • Doprava zdarma 2

Pompo FAQ

Pompo nabízí dopravu zdarma?

Pompo poskytuje dopravu zdarma a pokud hodnota objednaného produktu dosáhne 1 499 Kč, doručení až k vám domů je zcela zdarma. Pokud si objednáte prostřednictvím přepravní služby PPL do 13:00 v pracovní dny, bude vaše objednávka odeslána stejný den. Pokud je vaše zboží skladem na prodejně, můžete si zboží vyzvednout přímo do obchodu a předobjednat zboží v obchodě je také zdarma.

Jaké platební metody přijímá Pompo?

Pompo přijímá nejběžnější denní platební metodu. Přijímají dobírky a pouze za objednávky v České republice budou účtovat poštovné 30 korun, ale zákazníci s dopravou zdarma nemusí platit. Přijímají také online platby a většinu kreditních karet lze platit přímo. Můžete je také zaplatit hotově nebo kreditní kartou při vyzvednutí zboží na místě.

Existují nějaké výhody z toho, že jste členem jejich Pompo?

Pompo poskytuje možnosti registrace členství každému zákazníkovi, který utratil. Jako člen můžete vybrané položky zakoupit levněji. A k narozeninám dostanete poukaz k narozeninám, abyste si mohli užít 10% slevu. Můžete také sbírat body. Za každých 30 Kč přidáte 1 bod. Poté můžete nashromážděné body použít k uplatnění kupónů. A pokud si zakoupíte nezlevněnou stavebnici Lego, získáte 5násobek počtu bodů klubové karty.

Jaké propagační akce má Pompo?

Pompo k dispozici jsou zákazníkům také kupóny a je třeba je sbírat na webu. Rozdávají kupóny na základě vaší spotřeby a na každý nákup můžete uplatnit pouze jeden poukaz. Na základě uspokojení limitu nákupu mohou vydat pouze jeden kupón na nákup. Při nákupu minimální hodnoty 1 299 Kč získáte kupón 200 Kč nebo kupón 50 Kč na výrobky Lego.

Nenech si nic ujít!

Přihlaste se k odběru newsletteru a jako první znáte nejnovější nabídky Pompo.